Gniezno

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
McDonald's
Nr 36 wśród 53 Restauracje (Gniezno)
Zrecenzowano 5 września 2019

Po prostu Mac. Czyli wszystko w standarcie takim jak na całym świecie. Identyczne potrawy, identyczny wystrój. Jedyne to czas oczekiwania, ale on zależy rzecz jasna nie tylko od obsługi, jeżeli pojawi się jakaś zorganizowana grupa w stylu wycieczki autokarowej robi się tłoczno.

Dziękujemy, maxoratalata

Zrecenzowano 3 czerwca 2019

popularny, mak, czasem się zdarza, że na Drive nie ma czegoś co zostało policzone, ale Pan manager z tatuażem dość charakterystycznym dba o zadowolenie klienta. Mak jak mak, dobry na szybkie chwycenie w łapkę czegoś, gdy nie ma czasu.

Dziękujemy, Jan K
Zrecenzowano 31 lipca 2016

Mam wrażenie, że Gniezno nie jest gotowe na żadne imprezy bądź większe koncerty. Sytuacja wyglądała następująco, po koncercie Dawida Podsiadło wszyscy chcieli coś zjeść, godzina no może 21:30 a na Rynku i Deptaku wszędzie pełno ludzi, a niektóre restauracje zamykały się już o 22:00 nawet nie chcąc wykorzystać tej okazji do zarobienia dodatkowego utargu. Postanowiliśmy pojść do McDonalda i tak chyba pomyśleli wszyscy. Bardzo duża kolejka, czekaliśmy na nasze zamówienie ponad godzinę (które i tak było złe), klienci byli zdenerwowani, bo na ekranie dawno już widniał ich numerek, a w rzeczywistości było zupełnie inaczej... Obsługa niemiła i obrażona, bo dużo klientów i zepsuł się im system. Co najgorsze w tym wszystkim? Na około poł godziny nikt zamknięto kasy i nikt nie podchodził przyjmować nowych zamówień.

Termin wizyty: lipiec 2016
1  Dziękujemy, Magdalena W
Zrecenzowano 18 lipca 2016

Lepiej niż kiedyś, ale do dobrej jakości obsługi trochę jeszcze brakuje. Produkty te same co w innych macach, ale szybkość obsługi nie powala. Chyba muszą mieć tu chroniczne problemy z kadrą, bo przy większej ilości ludzi czy też wycieczce to się zaczyna zadyma. Potrafi czegoś zabraknąć, choć to zamówione (ostatnio tak miałem z lodami). Lokalizacja korzystna, jak się przejeżdża przez Gniezno. Na parkingu zawsze jakieś miejsce można znaleźć, mały placyk do zabawy. W sumie ok.

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, pasiega_zg
Zrecenzowano 14 lutego 2016 z urządzeń przenośnych

Będąc w podróży samochodem postanowiliśmy zjeść coś szybko. Pojechaliśmy do mcdrive. Pierwsza wada to źle opisane stanowiska do zamówienia. Są dwa, ustaliliśmy sie do jednego w długiej kolejce. Gdy tak czekaliśmy zorientowałem się że inni pojechali do drugiego stanowiska i zostali szybciej obslużeni. To jakoś da sie przeżyć. Najgorsze było jedzenie. Na frytkach było czuć smak i zapach ryb. Jedna z bułek była tak sucha bo zapomnieli dodać sosu. Wiadomo ze nie mozna wymagać zbyt wiele od takich miejsc ale ta sieć ma swoje standardy o których tutaj zapomniano. Najgorszy McDonald w jakim byliśmy.

Termin wizyty: luty 2016
Dziękujemy, samurajjack

McDonald's — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gniezno, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w McDonald's? Podziel się wrażeniami!