“Pyszna pizza i piwo z browaru”
Pizza Retro — recenzja

Pizza Retro
Nr 3 wśród 52 Restauracje (Gniezno)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przesympatyczny właściciel zarekomendował nam pomysł na lunch. Pizza 19 totalna rewelacja! Z dodatkiem regionalnego piwa z browaru z Gniezna. Smacznie i przystępnie cenowo. Warto zajrzeć nawet chwilkę przed otwarciem bo nie wyrzucą a doradcą co przygotują w godzinach pracy.

Dziękujemy, Gosia M

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Prawdopodobnie najlepsza pizza w Polsce. Właśnie wróciliśmy z Włoch, gdzie codziennie zajadaliśmy się cudowną pizzą, nieporównywalną do niczego co mamy u nas. Do pizza Retro w Gnieźnie trafiliśmy przypadkiem... kierując się właśnie opiniami z Tripadvisor. Ale te opinie nie oddały wszystkiego. W środku spotkała nas wspaniała atmosfera, świetny wystrój i przemiła obsługa. A pizza? Cieniutka, bogata z cudnie chrupiącym ciastem. No i cena wydaje mi się, że niższa niż wszędzie. Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, mareksW2422JM
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza jaką jadłem w Polsce, polecam pizzę góralską i peperoncino. Latem dwa ogródki z przodu i tyłu lokalu ;)

Dziękujemy, Wojciech132
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Miałem okazję wczoraj posilić się chłopską i kebab. Pizza robi robotę, bardzo smaczna. Bardzo często jedząc pizzę człowiek pomyśli, że danego składnika przydało by się trochę więcej w tym przypadku tego nie ma, jedząc wczoraj skomentowałem "na tej pizza nikt nie oszczędzał" Brawo!!! śmiało Polecam

Dziękujemy, Deszczowy
Zrecenzowano 11 lipca 2019

Najlepsza pizza w Gnieźnie. Po prostu nr 1 :)
Polecam góralska i prosciutto (klasyka tutaj).
Miła obsługa, często duże obłożenie na dowóz.

Dziękujemy, Jancio_Wodnik

Pizza Retro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gniezno, Wielkopolska
Gniezno, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Pizza Retro? Podziel się wrażeniami!