“Miła obsługa”

Restauracje Hotelu Pietrak
Nr 10 wśród 52 Restauracje (Gniezno)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Restauracje Hotelu Pietrak pozwalają rozkoszować się szerokim wachlarzem smaków i aromatów pysznych, świeżych potraw. Oferujemy dania z różnych stron świata. Szef Kuchni dba o to, aby Goście byli w pełni zadowoleni i znajdowali w sezonowo zmienianym menu zawsze to, co preferują. Pomysłów na wykwintne i smakowite dania nigdy w naszej restauracji nie brakuje! To gwarancja doskonałego smaku, niespotykanego klimatu i elegancji. Jest to miejsce idealne na każdą okazję – romantyczną kolację, rodzinny obiad jak również spotkanie biznesowe. W karcie znajdują się doskonale dobrane kompozycje dań. Zapraszamy na ucztę dla zmysłów!

Po rocznej przerwie ponownie odwiedziliśmy tym razem w większej grupie restaurację hotelu Pietrak. Korzystaliśmy z opcji otwartego bufetu czyli raz płacisz, jesz ile chcesz. Nie jest to może ,, trzęsienie ziemi kubków smakowych" ale potrawy są świeże i dosyć dobrze przyprawione. Na uwagę zasługuje też karta napojów alkoholowych w bardzo przystepnych cenach jak na restaurację i bardzo miła uśmiechnięta obsługa. Jedyne co wymaga poprawy to tzw. bufet za słodkim który też jest w cenie. Cześć rzeczy jest tylko na początku a później już nie. To tlumaczy dosyć osobliwy widok kiedy ktoś niesie sobie zupę w jednej ręce i słodkie w drugiej ale to najpewniej stali ,,wprawieni" bywalcy.

Dziękujemy, tomasza372
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna K, Dział Marketingu, Restauracje Hotelu PietrakOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Szanowny Panie,

W pierwszej kolejności chcielibyśmy podziękować za zaufanie jakim zostaliśmy obdarzeni .

Bardzo się cieszymy z Państwa zadowolenia względem serwowanych dań jak i naszej obsługi.
Mamy ogromną nadzieję , że w przyszłości również skorzystają Państwo z naszych usług i będziemy mogli Państwa gościć ponownie .

Z wyrazami szacunku
Anna Kubacka
Dział Marketingu

Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Mieszkając pod Gnieznem co weekend jadałam w restauracji Pietrak. Czasmi w tygodniu wpadałam na szybki lunch czy kawkę. Kilka dni temu wróciłam w to miejsce na 20-lecie matury.4 dni jadłam, piłam i bawiłam się wybornie. Jedzenie dobre - spory wybór. Wszystko smaczne, dobrze doprawione i ładnie podane. Obsługa miła i profesjonalna . W menu potrawy na mały i większy głód. Ładne wnętrze , stoliki na zewnątrz. Bardzo bogata karta , ale wszystko świeże i dobre.Restauracja od lat trzyma poziom.Jak na hotel 4-gwiazdki to ceny śmiesznie małe. Na szczególną uwagę zasługuje obsługa . Nie znam imion , ale dziewczyna z Owieczek ( jedna z bliźniaczek) oraz druga miła kelnerka ( czarne włosy, ciemna karnacja , poleciła dyskotekę mojemu mężowi ) na pewno zasługują na wyróżnienie. Pełen profesjonalizm , nienaganna prezencja i umiejętność radzenia sobie z tzw "trudnym klientem " , do którego ja się zaliczam - myślę, że dziewczyny zasługują na premię :) Prośba do menagerów - proszę docenić te dwie panie, bo są tego warte :) Powinny szkolić młodych. Ogólnie restaurację oceniam na 6 . Trzymajcie poziom , bo jesteście marką samą w sobie. Panu Pietrakowi gratuluję tak wspaniałego miejsca , gdzie po latach wraca się jak do domu . p.s. niedługo znowu będę :)

Dziękujemy, kleopatra23
Zrecenzowano 3 czerwca 2019

kilka razy dawaliśmy szansę tej restauracji.. za każdym razem, każdy leciał na kibel... gyros, zupa kokosowa, czy inne dania kończą się fiaskiem żołądkowym. Jedynie desery są zjadliwe.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Jan K
Zrecenzowano 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie odradzam tej restauracji. Tata skorzystał z gotowego jedzenia (bemaru) i zapłacił za to 45 zł... ja zamówiłam makaron z suszonymi pomidorami - brak czosnku, soli, dobrej oliwy i dobrego sera. Ogólnie danie smakowało jak wymieszany makaron z olejem i dorzucono do niego kilka kawałków pomidorów. Mama z kolei zamówiła pstrąga, ryba przygotowana prawidłowo, lecz ponownie brak przypraw. Obsługa na słabym poziomie, brak zainteresowania klientami.

Dziękujemy, karolinao811
Zrecenzowano 15 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczna obsługa i smaczne jedzenie. Polecam miejscową nalewkę. Menu z pomysłem, a serwis troskliwie podchodzący do klienta.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 110helenaz

Restauracje Hotelu Pietrak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gniezno, Wielkopolska

Gniezno, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracje Hotelu Pietrak? Podziel się wrażeniami!