Warto zwiedzać z przewodnikiem

Zrecenzowano: 3 maja 2019
pawe_b636
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Mozna pominac wiele szczegolow samemu.Wspaniale otoczenie Wzgorza Lecha daje nam mozliwosc zarowno zapoznac sie z poczatkami polskiej panstwowosci(nr 1 to oczywiscie drzwi gnieznienskie wykonane za czasow Mieszka III a opowiadajace zycie sw.Wojciecha)oraz pospacerowac w pieknym ogrodzie lub parku nad woda,bardzo dobre restauracje obecne na miejscu.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
51  Dziękujemy, marcin717
Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w Gnieźnie koniecznie trzeba zobaczyć. Niestety zwiedzanie ograniczone czasowo. Polecam sprawdzić godziny otwarcia kas. Na miejscu możliwość płacenia kartą.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, pawe_b636
Zrecenzowano: 14 kwietnia 2019

Zwiedzając Katedrę.nie sposób nie zwiedzić jeszcze dodatkowych atrakcji,które są tu nieopodal.W tym momencie mam na myśli muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej.Przyjechaliśmy tutaj żeby zwiedzić katedrę.Nie wiedzieliśmy że jest tu jakieś muzeum.Wykupiliśmy karnet na zwiedzanie 21 zł od osoby.Warto to zrobić, bo w karnecie jest zwiedzanie wraz z przewodnikiem i jest wejście na taras widokowy ,wejście do podziemi i wejście do juz wcześniej wspomnianego muzeum. Byliśmy miłe zaskoczeni różnorodnością wystawionych tutaj przedmiotów.Zbiór muzeum okazał sie bardzo bogaty.Znajdują się tu różne ciekawe przedmioty i to nie tylko związane ze sztuką sakralną.Są tu reż obrazy ,których nie powstydziło by się nie jedne muzeum w Polsce, piękne przedmioty ze sztuki złotniczej i wiele innych bardzo ciekawych rzeczy.Zachecam do zwiedzania,bo naprawdę warto.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Zdzislaw Pawel K
Zrecenzowano: 28 października 2018 z urządzeń przenośnych

Muzeum najlepiej zwiedzić z audiobookiem - urządzenie automatycznie rozpoznaje, gdzie się znajduje i potrafi ciekawie opowiedzieć o zgromadzonych eksponatach. Warto też wejść na wieżę, skąd roztacza się piękny widok na miasto, a także zejść do podziemi i zobaczyć, co kryje się pod katedrą.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, mariuszs495
Zrecenzowano: 3 września 2018

Tu trzeba być odwiedzając Gniezno. Zwiedzania zajmuje ok. 1,5 godziny. Co najważniejsze: oglądamy oryginały a nie kopie.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, marek333