Gniezno

“Znowu źle”
Misz Masz Cafe — recenzja

Misz Masz Cafe
Nr 4 wśród 53 Restauracje (Gniezno)

Kolejny raz daliśmy szanse temu miejscu i kolejny raz jesteśmy kompletnie rozczarowani. Z fajnego, najlepsze w Gnieźnie lokalu, zostały jakieś ochłapy. Ani muzyki, ani klimatu. W każdym daniu coś nie grało. Uśmiechu na twarzach obsługi brak. Chodzą jak naburmuszone panie ze szkolnych stołówek. Na napiwki raczej nie maja co liczyć. Kawa ok.

Dziękujemy, Marianna S

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Skuszeni opiniami trafiliśmy do lokalu bez nazwy. Dopiero po nr 5 na Rynku i menu zorientowaliśmy się że to Misz Masz. Zupy ok. Ryba z groszkiem bardzo dobra. Wątróbka też choć sałatki dość proste. Zaskoczeniem był burger który przyszedł jako 3 małe bułeczki z mięsem i warzywami. Jakoś bez rewelacji.

Dziękujemy, kacper_plaza
Zrecenzowano 3 czerwca 2019

klimatyczne miejsce na dobrą herbatę zimą czy piwo latem. Obsługa trochę niedoświadczona. Jedzenie niestety to "jak się trafi", ale plus za niestandardowe pozycje w menu.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Jan K
Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Czas oczekiwania nie jest krótki, or smak na prawdę dobry. Porcje średnie, dla faceta małe. Będę wracać.

1  Dziękujemy, Natalia N
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dania dnia pyszne, sałatka była zaskoczeniem, dań dla dzieci nie polecam, brak piwa z lokalnego browaru

Dziękujemy, mirosm

Misz Masz Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gniezno, Wielkopolska

Gniezno, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Misz Masz Cafe? Podziel się wrażeniami!