“Najlepsza restauracja”

La Dolce Vita Ristorante
Nr 1 wśród 52 Restauracje (Gniezno)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Dostawa, Rezerwacje
Opis: La Dolce Vita Ristorante to włoska restauracja z elementami kuchni polskiej. Znajdujemy się w pierwszej stolicy Polski, Gnieźnie przy ulicy Artyleryjskiej 1 w budynku biznesowo-edukacyjnym "Regiment". Zapraszamy na spotkanie biznesowe a także do spędzenia czasu w gronie rodzinnym. Dostępny parking bezpośrednio przed restauracją. Zapraszamy!
Zrecenzowano 3 września 2019

Przyjeżdżam z Poznania by zjeść w prawdziwej restauracji, w której jest profesjonalna obsługa, prawdziwi kucharze i spokojna muzyka klasyczna, nie jak w Poznaniu na rynku byle co, podane byle jak przez studentów w krótkich spodniach przy łomocie radiowej muzyki.

Dziękujemy, Artkos

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Lokal na super poziomie pod każdym względem. Obsługa pełen profesjonalizm, wystrój klimatyczny, jedzenie przepyszne. Byliśmy przejazdem i na pewno kiedyś tam wrócimy :-)

Dziękujemy, Klaudia R
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy rodzinnie w trakcie wyjazdu rodzinnego o 18 w środku tygodnia. to był doskonały wybór- jedzenie prawdziwe i dobre. chłodnik wybitny, penne córki z sosem pomidorowym bdb, nasza dorada i pizza bez zarzutu. polecamy

Dziękujemy, janel200
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała pod każdym względem i godna polecenia włoska restauracja. Wszystkie zamówione przez nas dania przepyszne i pięknie podane, wręcz małe arcydzieła na talerzu. Chłodnik litewski najlepszy jaki jedliśmy, doskonała sałatka i deser. Ceny przystępne. Obsługa miła, sprawna, profesjonalna, nienachalna. Czuliśmy się komfortowo i "zaopiekowani" Polecam z czystym sumieniem.

Dziękujemy, Dagmara N
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Jedzenie pyszne, podane na czas. Obsługa przemiła, interesująca się klientem, nic dodać nic ująć. Ciasto od pizzy idealne. Polecam każdemu to miejsce. Muzyka i podśpiewywanie jednego kelnera także na 6! :-)

Dziękujemy, koneserr

La Dolce Vita Ristorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gniezno, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w La Dolce Vita Ristorante? Podziel się wrażeniami!