“Warto zajrzeć...”
RATUSZOWA — recenzja

RATUSZOWA
Nr 6 wśród 52 Restauracje (Gniezno)
Zrecenzowano 3 września 2019

Po obejrzeniu wnętrza, bałam się że będą ceny z kosmosu, ale nie za sporą miskę makaronu, w dodatku pysznego płaciłam ok 20-25zł. Danie warte swojej ceny. Wystrój piękny. Bardzo czysto w lokalu co jest też na plus. Obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, lilenci

Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce!elegancki wystrój, zacieniony ogródek letni (przy tegorocznych upałach bardzo cenny), miła obsługa i pyszne jedzenie. Można zjeść zarówno coś polskiego (np. kaczka z kopytkami i buraczkami), jak i bardziej międzynarodowego. Polecam czarne spaghetti z owocami morza!

Dziękujemy, Ewa P
Zrecenzowano 29 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Regularnie odwiedzamy restaurację Ratuszową wraz z narzeczonym i nigdy się nie zawiedliśmy! Jedzenie przepyszne a przede wszystkim robione na świeżo co da się bez problemu wyczuć. Obsugla również na 5. Miejsce godne polecenia!

Ps. Żeberka wieprzowe-rewelacja! Najlepsze jakie w życiu jadłam

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Alicja S
Zrecenzowano 22 grudnia 2018

obsługa duzej kultury. atmosfera wspaniała świateczna , wystrój urokliwy.dania super smaczne. sandacz i zraz zawijany, pychotki. ziemniaki kremowe niebo w ustach.dziekujemy.pozdrawiamy świątecznie

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Alicja K
Zrecenzowano 13 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Świeto 11 listopada skloniło nas do wizyty w tej restauracji aby zakosztować tradycyjnej gęsiny. Nie zawiedliśmy się. Spora porcja gesiny wystarczająco kruchej i soczystej z chrupiącą skórką. Do tego buraczki na ciepło i mini kopytka. Smacznie i co ważne bez żadnych następstw gastrycznych.
Smakowało całej naszej piątce.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, ZbigniewD168

RATUSZOWA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gniezno, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w RATUSZOWA? Podziel się wrażeniami!