Hotel Nest(Gniezno)
Booking.com
Hotelik City(Gniezno)
  • Restauracja
Zrecenzowano 27 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel nadaje się niestety do modernizacji. Apartament, fakt przestronny, ale lazienka i wystrój to lata 90te. W apartamencie dwa pojedyncze łóżka:))) żart jakiś. Nawet, gdy się je połączy, rozjeżdżają się niemiłosiernie. Śniadania średnie, mało stolików, brak miejsc, trzeba czekać w kolejce, aż się coś zwolni. Zasadniczo hotel na 3 gwiazdki, zresztą tak samo, jak ten w Wągrowcu.

Data pobytu: listopad 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Zn M
Zrecenzowano 7 października 2017 z urządzeń przenośnych

Gościłam w hotelu 3 doby, co do samego pokoju nie mam zastrzeżeń, dobrze wyposażony i czysty. Niestety restauracja nie trzyma poziomu hotelu. Jedzenie kiepskie, a obsługujący mnie kelner powinien zmienić zawód. Bardzo długie oczekiwanie na wszystko, a najdłuższe na kelnera, który zdawał się nas unikać, oczekiwanie na proste napoje to ok 40 minut. Plusem są pracujące tam panie kelnerki, które były miłe i profesjonalne.

Data pobytu: wrzesień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Aneta B
Zrecenzowano 13 września 2017 z urządzeń przenośnych

Ani dobrze, ani źle :) jedzenie smaczne, ale mogłoby być lepiej doprawione, ceny atrakcyjne, porcje w sam raz, lokalizacja i wystrój zdecydowanie na plus,obsługa miła, duży wybór miejsc- od mniejszych stolików po większe.

Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Kar O
Zrecenzowano 3 września 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel w starej kamienicy.stylizowany jednolitej na obiekt 19 wieczny.stylizacji nie dokonał historyk sztuki tylko architekt6 na zasadzie a'la.Pokoje różne.ponieważ zmienialismy powiem jedno -nie polecam tanich.Największym atutem jest personel.Super zaczynając od parkingowego.poprzez recepcję i kelnerki.Super jest starszy Pan portier.niezwykle pomocny.Śniadania w standardzie 4 gwiazdek.ciekawe choć zbyt małe Spa.Obiekt specyficzny i może dlatego ciekawy.

Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Bogdan W
Zrecenzowano 19 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

W hotelu spędziłem jedną dobę.Ogólnie jestem zadowolony...z obsługi, czystości pokoju, posiłków.Mógłbym sie przyczepić tylko do tego...co widziałem z okna mojego pokoju(widok na podwórko...na mury otaczające hotel), ale po pierwsze- byłem tam tylko jedną dobę...po drugie- to tylko miejsce do spania, więc...hmmm...do przełknięcia:-)
W letnim ogródku przed hotelem, trafiłem na b.uprzejmą kelnerkę, więc...posiłek i obsługę oceniam wysoko.

Data pobytu: sierpień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, zbysiak30