Zrecenzowano 19 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

W hotelu spędziłem jedną dobę.Ogólnie jestem zadowolony...z obsługi, czystości pokoju, posiłków.Mógłbym sie przyczepić tylko do tego...co widziałem z okna mojego pokoju(widok na podwórko...na mury otaczające hotel), ale po pierwsze- byłem tam tylko jedną dobę...po drugie- to tylko miejsce do spania, więc...hmmm...do przełknięcia:-)
W letnim ogródku przed hotelem, trafiłem na b.uprzejmą kelnerkę, więc...posiłek i obsługę oceniam wysoko.

Data pobytu: sierpień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, zbysiak30
Zrecenzowano 19 maja 2017

Lata świetności hotel ma już za sobą. Czas na remont. Restauracja także do poprawy, a dania były tak słone, że zjeśc się nie dało. Delikatna zmiana w menu nie poprawia wizernunku. Piwo z beczki kwaśne. Obsługa nachmurzoan i rzucajaca komentarze w obecności gości.

• Data pobytu: kwiecień 2017, podróż służbowa
2  Dziękujemy, Sarelka
Zrecenzowano 3 maja 2017

Moim zdaniem hotel zasugerował na max 3☆. Miał być hotel z pojedynczym łóżkiem (za co była dodatkową opłatą 70 zl) niestety dostaliśmy pokój z 2 łóżkami. Poprosiliśmy o wymianę ale były to pokoje gorsze - bardzo małe i z mini oknem pod samym sufitem. Generalnie pokoje czyste ale małe z wyposażeniem dość przedawnionym. Pokój nie był sprzątany podczas pobytu. Obsługa hotelu i restauracji dość miła. Jeśli chodzi o restauracje hotelową -smacznie i w przystępnych cenach ale szału nie było. Oczekiwałam więcej po 4☆.

Data pobytu: maj 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, ingusia102
Zrecenzowano 21 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel wybrany na pobyt z okazji Walentynek. Obiekt może nie jest super nowoczesny ale jest za to bardzo klimatyczny. Dobrze umeblowany i bardzo czysty pokój z dużą łazienką. Bardzo miła i uczynna obsługa hotelowa . Wątpliwości czy kolacja z bufetu to dobry pomysł na walentynki okazały się bezpodstawne. Ogromny wybór bardzo dobrych potraw - rewelacyjne małże i kaczka.
Do tego dobra muzyka i dużo miejsca do tańczenia. Nie zdarza mi się wracać w to samo miejsce dwa razy ale tym razem chyba zrobię wyjątek. Ale żeby nie było tak sielankowo to jeszcze minus , które nie powinien mieć miejsca w hotelu 4 gwiazdkowym. Samo śniadanie ok. ale rozpuszczalna kawa w dzbanku to żenada . Tego już nie ma nawet w motelach przy autostradzie.

Data pobytu: luty 2017, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Tomasz A
Zrecenzowano 30 stycznia 2017

Pobyt był rewelacyjny. Hotel jest na wysokim poziomie i jak najbardziej zasługuje na wszystkie gwiazdki. Pokoje są czyste a room service jest bez zarzutów. Posiłki są wyśmienite. obsługa jak najbardziej miła i pomocna. SPA z klimatem. Po mino imprezy która odbywała się w hotelu w pokoju nic nie było słychać. Na pewno wrócimy i będziemy polecać hotel znajomym

• Data pobytu: styczeń 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Monika P