Hotel Awo(Gniezno)
  • Bezpłatny parking
Hotel Feniks(Gniezno)
Hotelik City(Gniezno)
Zrecenzowano 14 czerwca 2015

Obsługa miła, parking obok hotelu, niestety płatny (15 zł za dobę), wybraliśmy pokój standartowy, widok z okna to dach sąsiedniego budynku.Hotel dobry dla kogoś , kto tam chce przenocować i jedzie dalej , śniadanie na dobrym poziomie, obsługa kelnerska też.Dobra lokalizacja w Centrum miasta,

Wskazówka dotycząca pokojów: Myślę, że gdybym miał jeszcze raz tam miał zanocować wybrałbym pokój z lepszym standartem.
Data pobytu: lipiec 2014, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Włodzimierz P
Zrecenzowano 9 czerwca 2015

Hotel udało sie znaleźć. Autem przejechałem przez deptak dla pieszych i na szczęście nie zostałem zatrzymany przez policję. Może jest możliwość parkowania od innej strony ale niestety nie dostrzegłem takiej możliwości. Chyba brak parkingu. Na wejściu Pani na recepcji przywitała urzędniczym tonem: proszę wypełnić kartę meldunkową. Po wypelnieńiu tej ulotki dopytuje o basen a w odpowiedzi słyszę: "to żaden basen tylko taka większa wanna jacuzzi". Zostawilem rzeczy w pokoju. Pokój niestety bardzo mały i dawno nie widział remontu. Wyszedłem do centrum coś zjeść i skorzystać z usług innych aniżeli firmy Pietrak. Po powrocie wyczułem nieprzyjemny zapach. Po dokładnych rozejrzeniu sie po pokoju dostrzegam napis: pokój dla palących. To wyprowadziło mnie z równowagi. Niezwłocznie podważyłem do recepcji. Od nowej osoby dowiedziałem sie że rzeczywiście poprzedniczka widocznie zapomniała sie spytać czy jestem osoba palącą: taka mała wpadka :). Nowa Pani powiedziała ze jesli jachcie to mogę sobie zamienić pokój. Ciekaw byłem kto pomoże mi przy przenoszeniu rzeczy gdyż zdążyłem sie juz trochę rozpakować. Niestety taka "usługa" nie została mi zaoferowana. Zdecydowałem sie jednak na zmianę pokoju, jednak nowy pokój to istna tragedia: poddasze i dlatego trzeba uważać na głowę, brak porządnego swiatla utrudnia prace przy komputerze, a wyposażenie dobrze nadgryzione zębem czasu. Aga: podobno jest internet ale nikt nie raczył mńie poinformować o loginie i haśle :(.

• Data pobytu: czerwiec 2015, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Kamil S
Zrecenzowano 27 maja 2015

Hotel w samym centrum Gniezna. Wystrój dość... dziwny. Tak barokowo można powiedzieć - mnóstwo ozdóbek, rzeźb i rzeźbek, pnących kwiatów, naczyń ozdobnych, świec, świeczników, wazonów, wazoników. Bardzo małe pokoje. W sumie ok, ale bez zachwytu.

• Data pobytu: maj 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano 14 listopada 2014

Hotel położony w centrum miasta, tuż przy Rynku, dlatego łatwy dostęp do atrakcji turystycznych oraz pobliskich kawiarnii/restauracji. Hotel sam w sobie przyjemny, urządzony w starym stylu (akurat nie moje klimaty). Sam pokój bardzo mały, w sumie lóżko zajmuje 3/4 pokoju, do tego masywne biurko, więc przestrzeni brak, a wyposarzenie pokoju mocno zurzyte. Łazienka mała, ale najważniejsze, że była czysta. Pokój miał okno na ulicę Chrobrego, więc było głośno w pokoju.
Na śniadanie duży wybór i produkty dobrej jakości. Obsługa bardzo miła i pomocna. Internet działał sprawnie! Hotel mogę polecić.

• Data pobytu: listopad 2014, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Tomasz B
Zrecenzowano 29 września 2014

Spontaniczny wypad do Gniezna, hotel wybrany raczej losowo. Wrażenia dość pozytywne - śniadanie różnorodne, to co miało być ciepłe było, to co przykryte przed wyschnięciem przykryte. Jakość bardzo dobra, pomimo, że zeszliśmy na śniadanie 20min przed końcem. Hotel idealnie położony, przy głównym deptaku, z tyłu parking z przemiłym, rozmownym parkingowym :) W środku ładny wystrój, trochę zagmatwane korytarze ale dobrze oznaczone, na piętrach schody i podłogi dobrze odrestaurowane jednak czuje się ducha czasu, jak to w starych kamienicach. Pokój ładny, dobrze wyposażony (firmowe kapcie, ręczniki, mydełka, igielnik...) choć niektóre powierzchnie dawno nie widziały ścierki... Co do minusów to tylko taki, że łóżka "king size" w pokoju dwuosobowym to zestawienie dwóch jedynek - nic w tym dziwnego, oprócz faktu, że na tamtejszej wykładzinie rozjeżdżają się one na boki i trzeba uważać aby nie wlecieć pod :D
POBYT UWAŻAMY ZA UDANY :)

Wskazówka dotycząca pokojów: W pokoju od strony parkingu, rano obudził nas hałas śmieciarki, jakiegoś dostawczego auta... Od strony deptaka w nocy jest pewnie jaśniej i gwarniej ale nie jeżdżą auta...
  • Data pobytu: wrzesień 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Ewa Z