Gniezno

“NIEBO W GĘBIĘ !!!!!”
Taj Mahal — recenzja

Taj Mahal
Nr 7 wśród 53 Restauracje (Gniezno)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Jedzenie rewelacyjne, jedna z lepszych kuchni azjatyckich z jaką miałam styczność.
( a sporo tego było). Poziom ostrości, sposób podania , obsługa - wszystko łączy się w całość i komponuje aby zachwycić się tym lokalem. Jestem kucharzem a więc krytyk ze mnie srogi. Ceny śmiesznie niskie - w Gdańsku , gdzie mieszkam w takiej restauracji rachunek miałabym minimum 3 razy wyższy. Na pewno tam wrócę przy kolejnej wizycie w Gnieźnie. Smacznie, pysznie, tanio. Nic dodać , nic ująć

Dziękujemy, kleopatra23

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Obsługa na 5 gwiazdek.
Jedzenie pozostawia wiele do życzenia. Na zupę czekaliśmy 25min. Nie smakowało i nie wyglądało jak prawdziwe jedzenie indyjskie. Mam porównanie z innymi. Nie wrócę.

Dziękujemy, kasia k
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój ogródka niezbyt zachęcający, ale skusiłam się na mango lassi i jestem zachwycona - zrobione tuż przed podaniem, świeżuteńkie i pyszne! Ogromny plus za możliwość pominięcia dodatku cukru na życzenie.
Bardzo miła obsługa!

Dziękujemy, anxiety_explosion
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacja, szczególnie mango lassi! Bardzo dobre dania z jagnięciny i z serem śmietanowym. Pieknie podane, nie czekaliśmy zbyt długo.

Dziękujemy, 890katarzynah
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spontaniczne spotkanie z rodziną doprowadziło nas do tej restauracji. Czytając menu grzaliśmy nasze kubki smakowe i nie zawiedliśmy sie. Gniezno zaskoczyło nie tylko katedrą ale też wspaniałym jedzeniem hinduskim pochodzącym z różnych rejonów Indii oraz miłym przyjęciem przez samego restauratora. Niech te puste naczynia będą dowodem smakowitości tej kuchni.

1  Dziękujemy, 366piotrp

Taj Mahal — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gniezno, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Taj Mahal? Podziel się wrażeniami!