“Tak sobie”
Dobry Browar — recenzja

Dobry Browar
Nr 2 wśród 52 Restauracje (Gniezno)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hamburger BBQ bez polotu, mało ciepły.

Fajny wybór piw, z racji kierowania autem nie próbowałem. Niestety piwka Zero nie ma.

Obsługa fajna.

Dziękujemy, Tomasz S

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przesympatyczny kelner zaproponował nam do degustacji różne rodzaje piw i oczywiście strzelił w dziesiątkę! Dodatków bezglutenowe co jest ogromna rzadkością. Malutki minus za brak dan bez mięsnych ale do browaru nie idzie się głównie na jedzenie

Dziękujemy, Gosia M
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obowiązkowy punkt dla odwiedzających Gniezno. Duży wybór piw w tym sezonowe i słynne juz bezglutenowe. W ofercie jest co prawda Porter ale browar specjalizuje się w jasnych gatunkach.
Burgery,sałatki i dodatki bardzo smaczne i co najważniejsze porcją można się po prostu najeść .
Wnetrze browaru to nie popularny stylb piwny tylko industrialny, betonowy look. Oczywiście jest możliwość zwiedzania. Ceny umiarkowane.

Dziękujemy, P7338LTmariag
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bylem tam ostatnio ze znajomymi i powiem ze jestem rozczarowany jedzeniem. Na trzy hamburgery triple chease kazdy byl inny. Jeden ze spalonym miesem i bez gruszki. Jeden z bulka gumowata ktora trudno bylo pogryzc. Jeden prawie bez sosu. Piwo jak kto lubi. Pszeniczne ok. Natomiast za portera 25zl ktory w dodatku jest podawany cieply to troche przegiecie.

Dziękujemy, jakubk937
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W sumie przypadkiem trafiliśmy do Browaru. Z zewnątrz wow. Wygląda znakomicie. Szkło, aluminium i kadzie. Im dalej tym lepiej. Obsługa znakomita. Piwo zarówno owsiane jak i pszeniczne rewelacja. Frytki z batatów petarda. Nachosy ok. Polecam wycieczkę do toalety. Tam obaczysz że to browar. Więcej kadzi, butelek itp. Moim zdaniem przerasta inne miejsca w Gnieźnie. POLECAM!

Dziękujemy, kacper_plaza

Dobry Browar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gniezno, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Dobry Browar? Podziel się wrażeniami!