Zrecenzowano: 11 września 2019

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna K, Manager, Ibis Styles Gniezno Stare Miasto HotelOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Ta odpowiedź jest prywatną opinią przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC ani jej partnerów.
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel w dobrej lokalizacji, czysty i zadbany, oczywiście dekoracje nawiązujące do miasta w którym się znajduje ale to już norma w sieci. Pokój przygotowany. Obsługa miła. Mogę się doczepic tylko śniadań o 10 już talerze były puste , nie bylo chleba i nikt nie zamierzał rozwiązać tego problemu ,półmiski nie były uzupełniane tak że ludzie chodzili i zaglądali i robili dziwne miny. To dziwne ...gdy Pani z obsługi mówi rodzinie z dziećmi że chleb się skończył....obsluge śniadań należy poprawić

Dziękujemy, karinak431

Szanowna Pani

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pani komentarze dotyczące pobytu w Ibisie.

Zapewniam Panią, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym zespołem. Jestem również przekonana, że Pani opinie będą stanowiły zachętę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług.

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Wszystko było OK
Duży pokój, czystość, bardzo miła obsługa.
Bardzo dobre śniadanie i kawa z ekspresu ciśnieniowego dostępna dla gości przez całą dobę
Duży plus dla restauracji i obsługi kelnerskiej. Dania podane w sposób zaskakujący wyglądem i świetnym smakiem.
Mały minus za głośny system wentylacji w pokoju

Dziękujemy, janusz44

Szanowna Pani/Szanowny Panie,

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pana komentarze dotyczące pobytu w Ibisie. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością.

Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Ibis jest siecią budżetową, ale solidną. Stąd, gdy przypadkiem musieliśmy znaleźć nocleg w Gnieźnie, to bez zastanowienia udaliśmy się do Hotelu Ibis. Obsługa w recepcji okazała się sprawna i pomocna. Pokój był czysty i pachnący, podobnie łazienka. Zdążyliśmy zjeść kolację, choć było 10 minut do zamknięcia hotelowej restauracji. Śniadanie sycące i smaczne. Jednym słowem: warto.

Dziękujemy, Piotr79

Szanowny Panie,