“Super smaczne burgery!”
Burger Park — recenzja

Burger Park
Nr 52 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Burgery duże i mega smaczne! Dużo dodatków, dobrze przyprawione mięsko.
Frytki dobrze wysmażone i smaczne jak z maczka!!!

Dziękujemy, Aleksandra C

Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Spory wybór burgerow. Jest wersja drobiowa i 2 opcje vege. Smaki świetnie dobrane, wielkość adekwatna do ceny. Można się najeść Wszystko apetycznie podane. Mały problem ze stopniem wysmazenia. Burger vege z kotletem buraczanym petarda. Samo miejsce idealne na letni wieczór.

Dziękujemy, P7338LTmariag
Zrecenzowano 16 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy na burgera i frytki. Dodatkowo zamówiliśmy też „krateczki” (rodzaj frytek). Całość dostaliśmy w ciągu 10min. Burger był dobry, nietłusty i nie przypominał się do późnego wieczora :) Frytki bardzo dobre, również niezbyt tłuste. Fajnie urządzone miejsce. Ceny bardzo OK.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, kuball
Zrecenzowano 7 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsze burgery w Bydgoszczy! Za każdym razem smakują tak samo dobrze polecam zdecydowanie każdemu

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 336_ukaszd
Zrecenzowano 19 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Burgery tutaj sa po prostu najlepsze. Do Burger Parku wpadam zawsze jak jestem w Bydgoszczy. Nagroda za najlepszego burgera w pełni zasłużona. Burger mistrz w pełni zasługuje na to miano. Do samego jedzenia, jakości i ceny nie można się przyczepić. Kanapka plastrami najlepsza jaką jadłem. Mięsa tyle ile być powinno.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 646maciejm

Burger Park — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Burger Park? Podziel się wrażeniami!