“Najlepsza restauracja w Bydgoszczy !”
King Fu Fusion — recenzja

King Fu Fusion
Nr 2 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)

Doskonałe miejsce na spotkanie ze znajomymi jak i na romantyczną kolacje we dwoje. Jedzenie przepyszne. Obsługa przesympatyczna szczególnie Klaudia i Patryk :) Polecam to miejsce

Dziękujemy, paulinajez

King Fu Fusion zaskoczyło mnie świetnym klimatem, bardzo sympatyczną obsługą i przede wszystkim pysznymi daniami. (Zarówno sushi w wydaniu fusion jak i dania ciepłe były znakomite- doskonała kaczka!) Zdecydowanie warto, bardzo się cieszę, ze tam trafiłam i serdecznie polecam!

Dziękujemy, trz-natasza

Doskonałe miejsce na spotkanie. Wyśmienite jedzenie, pyszne drinki i nowoczesny lokal. Obsługa super doradza! Polecam serdecznie!

Dziękujemy, S5021DHadamw

Mimo piątku 13go wszystko odbyło się bez najmniejszych problemów. Pysznie jak zawsze. Obsługa miła i uśmiechnięta. Na danie (zestaw sushi) czekaliśmy około 1/2 godziny, a więc nie tak źle. Polecam!

Dziękujemy, nc1008

Sushi pyszne byłem kilka razy. Natomiast nie dają sobie rady z obsługą. Czas oczekiwania na sushi to 90 minut. Z pewnością nie jest to miejsce dla ludzi głodnych raczej dla lubiących marnować czas.

Dziękujemy, maciejk607

King Fu Fusion — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w King Fu Fusion? Podziel się wrażeniami!