“Świetne miejsce na rodzinne spotkanie!”
King Fu Fusion — recenzja

King Fu Fusion
Nr 2 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)

Byliśmy we Fusion parę razy! Za każdym razem było to doskonałe spotkanie! Pyszne jedzenie i drinki! Bardzo miła obsługa. Warto rezerwować stolik! Na dania trzeba chwilę poczekać,ale dlatego że wszystko jest świeże i przyrządzane przed podaniem! Serdecznie polecamy!

Dziękujemy, kamila g

Jedna z lepszych restauracji a tego typu kuchnia. Godna polecenia znajomym i osobą które pierwszy raz chcą skoszyowac takich smaków. Co do obsługi powinny być jeszcze że dwie osoby przy dużym ruchu.

Dziękujemy, niusia_g
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Wspaniała atmosfera, pyszna kuchnia, obsługa przemiła, szczególne wyrazy uznania dla PANI ELZBIETY! Pozdrawiam i nie mogę się doczekać kolejnej wizyty w King Fu

Dziękujemy, beatat778
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Wyśmienity lokal na Starym Rynku w Bydgoszczy. Sushi rewelacyjne, wszystko świeże i bardzo smaczne. Duży wybór, rewelacja. polecam zestawy sushi, można delektować się różnymi wersjami. Genialne sushi w tempurze. Super obsługa, w weekend warto zarezerwować stolik. Lokal dwupoziomowy plus stoliki na zewnątrz. Z pewnością wrócimy.Polecam.

Dziękujemy, lipek71
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Czytając pozytywne recenzje wybraliśmy się z narzeczona w walentynkowe popołudnie spróbować Ramen.... szczerze mówiąc po tym co dostaliśmy w ten dzień w king Fu Fusion nie mam zamiaru tam więcej wracać.... spróbowaliśmy przystawki Ramena i deseru... chyba cała sytuacje najbardziej ratował deser ale to stosunkowo za mało. Nie sadzę abym dał im jeszcze druga szanse... jedzenie było po prostu okropne, nie wiem czy nastawili sie tego dnia na masówkę ... szczerze nie polecam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Filip P

King Fu Fusion — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w King Fu Fusion? Podziel się wrażeniami!