“Super ”
King Fu Fusion — recenzja

King Fu Fusion
Nr 1 wśród 286 Restauracje (Bydgoszcz)
Zrecenzowano 9 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie świetnie podane, smaczne i warte swojej ceny, obsługa mogłaby być bardziej pomocna, wystrój wnętrz elegancki i gustowny, godne polecenia miejsce

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, cudo13

Zrecenzowano 9 lipca 2018

Spotkanie z sushi dla ortodoksyjnych i tych spod flagi fusion.
Duży wybór, ciekawa, estetyczna oprawa oraz klimat bardziej fusion niż minimalistyczna Niigata. Polecam

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, tomaszjola
Zrecenzowano 9 lipca 2018

Pyszna kuchnia na światowym poziomie. Oryginalne i innowacyjne łączenia tego, co w różnych kuchniach świata najlepsze. Duży wybór win. Bogate menu.

Dziękujemy, Arek P
Zrecenzowano 19 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Wpadłyśmy z koleżanka na sushi- przetestować. Testy wypadły wyśmienicie. Sushi podane bardzo szybko, przepięknie wyglądało i smakowało obłędnie. Do tego tempura z krewetek z cukinia pycha. Zabiła mnie tylko cena wody- dzbanek to koszt 15zl. Pogoda dopisywała wiec duże okna otwarte, sprawna obsługa i miłe panie kelnerki. Ogólnie wizyta rewelacja!

Dziękujemy, SylwiaSK
Zrecenzowano 18 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce klimatyczne, smaczne jedzenie, bardzo dobrze przyprawione. Śmiało mogę polecić na szybki lunch lub spotkanie popołudniowe

Dziękujemy, 31karolinak

King Fu Fusion — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w King Fu Fusion? Podziel się wrażeniami!