“Xoxo”
XOXO — recenzja

XOXO
Nr 51 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)
Zrecenzowano 11 września 2019

Knajpka, którą odwiedzam za każdym razem gdy jestem w Bydgoszczy i jeszcze nigdy nie zawiodła. Karta odpowiedniej wielkości, w której każdy znajdzie coś dla siebie (od ryby przez żeberka, pasty, pizze). Umiarkowane ceny, dobra jakość, smaczne posiłki i piwo z tanka, to opcja zarówno na randkę jak i spotkanie z przyjaciółmi

Dziękujemy, najnajnaj

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Na piwo? Do XOXO. Na drinka? Do XOXO. Na obiad/kolację? Do XOXO. Na dobrą lemoniadę? Do XOXO.
Od dłuższego czasu XOXO stało się stałą miejscówką, na której ani razu się nie zawiodłam. Przyjemny klimat, pyszne jedzenie i napoje. Szczególnie polecam sałatkę z serem halloumi, a także drinki z Jackiem Danielsem! Ostatnio miałam okazję próbować pizzy, którą zamówiłam z polecenia koleżanki. Również strzał w dziesiątkę. Cieniutkie ciasto, pyszne dodatki i co najważniejsze - świetna oliwa do polania.
XOXO to miejsce, w które chętnie zabieram znajomych, którzy przyjeżdżają do mnie z innych miast. Szczerze polecam. :)

Dziękujemy, MWEP123
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Polecam na spotkania ze znajomymi. Kelnerki bardzo sympatyczne , dania smaczne a polecenie koktajle pozytywnie nas zaskoczyły. Na pewno jeszcze tutaj wrócę.

Dziękujemy, Patrycjapp
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Zjedliśmy całkiem smaczne śniadanie. Niestety pieczywa było jak na lekarstwo, a jajko sadzone nie było lejące tak jak powinno... Ogólnie jednak miejsce warte uwagi - lokalizacja świetna!

Dziękujemy, Piotr P
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Wpadłam dziś ze znajomymi na kolację i drinka. Aperol X pozytywnie mnie zaskoczył, a pizza XOXO obłędna! Obsługa przemiła, bardzo pomocna w wyborze dań i alkoholu. Pomimo sporego ruchu od razu zostaliśmy zauważeni. Miejsce ma świetny klimat i na pewno będziemy odwiedzać je częściej, aby testować resztę karty. Zdecydowanie polecam XOXO!

Dziękujemy, Zoella26

XOXO — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w XOXO? Podziel się wrażeniami!