“Świetny wieczór”
XOXO — recenzja

XOXO
Nr 51 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Polecam na spotkania ze znajomymi. Kelnerki bardzo sympatyczne , dania smaczne a polecenie koktajle pozytywnie nas zaskoczyły. Na pewno jeszcze tutaj wrócę.

Dziękujemy, Patrycjapp

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Zjedliśmy całkiem smaczne śniadanie. Niestety pieczywa było jak na lekarstwo, a jajko sadzone nie było lejące tak jak powinno... Ogólnie jednak miejsce warte uwagi - lokalizacja świetna!

Dziękujemy, Piotr P
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Wpadłam dziś ze znajomymi na kolację i drinka. Aperol X pozytywnie mnie zaskoczył, a pizza XOXO obłędna! Obsługa przemiła, bardzo pomocna w wyborze dań i alkoholu. Pomimo sporego ruchu od razu zostaliśmy zauważeni. Miejsce ma świetny klimat i na pewno będziemy odwiedzać je częściej, aby testować resztę karty. Zdecydowanie polecam XOXO!

Dziękujemy, Zoella26
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa, dobre jedzenie, oraz wykwalifikowani barmani. Bardzo podobały mi się wzorki na kawach oraz dobre drinki które również ,,cieszą oczy,, . Polecam serdecznie

Dziękujemy, Dejvitsme
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Marna,znudzona i mająca gdzieś pracę i gościa obsługa. Skutecznie zniechęca do ponownego odwiedzenia tego miejsca. Panny,pseudo kelnerki zajęte flirtowaniem a nie pracą. Proponuję korepetycje w Jatce. Tam uśmiechnie kelnerki czekają z kartą w drzwiach. I dlatego dostały bardzo wysoki,zasłużony napiwek.Róbcie tak dalej, to prędzej upadniecie. Czego życzę z całego serca.

Dziękujemy, Turystka2

XOXO — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w XOXO? Podziel się wrażeniami!