“Smaczne śniadanie, ale...”
XOXO — recenzja

XOXO
Nr 51 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Zjedliśmy całkiem smaczne śniadanie. Niestety pieczywa było jak na lekarstwo, a jajko sadzone nie było lejące tak jak powinno... Ogólnie jednak miejsce warte uwagi - lokalizacja świetna!

Dziękujemy, Piotr P

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Wpadłam dziś ze znajomymi na kolację i drinka. Aperol X pozytywnie mnie zaskoczył, a pizza XOXO obłędna! Obsługa przemiła, bardzo pomocna w wyborze dań i alkoholu. Pomimo sporego ruchu od razu zostaliśmy zauważeni. Miejsce ma świetny klimat i na pewno będziemy odwiedzać je częściej, aby testować resztę karty. Zdecydowanie polecam XOXO!

Dziękujemy, Zoella26
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa, dobre jedzenie, oraz wykwalifikowani barmani. Bardzo podobały mi się wzorki na kawach oraz dobre drinki które również ,,cieszą oczy,, . Polecam serdecznie

Dziękujemy, Dejvitsme
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Marna,znudzona i mająca gdzieś pracę i gościa obsługa. Skutecznie zniechęca do ponownego odwiedzenia tego miejsca. Panny,pseudo kelnerki zajęte flirtowaniem a nie pracą. Proponuję korepetycje w Jatce. Tam uśmiechnie kelnerki czekają z kartą w drzwiach. I dlatego dostały bardzo wysoki,zasłużony napiwek.Róbcie tak dalej, to prędzej upadniecie. Czego życzę z całego serca.

Dziękujemy, Turystka2
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

W niedzielny poranek, we czwórkę, przyszliśmy na późne śniadanie. Kolega 3 razy chodził upomnieć się żeby ktoś przyniósł nam karty, czekaliśmy bardzo długo na kelnerkę, po złożeniu zamówienia lemoniady dostaliśmy dopiero po ok 25 minutach, jedzenie po ponad 40, a gości zbyt wielu nie było. Lemoniada „skrzydlata” miała być z redbullem, ale chyba powinno być w karcie, że jest z kroplą redbulla, bo ani smaku, ani nawet koloru nie miała. Carpaccio z buraka w porządku, ani super dobre, ani tragiczne, ale buraka ciężko zepsuć. Za to tatara sugeruję, żeby nie zamawiać. Mięso grubo zmielone, żylaste, po usmażeniu do burgera może i ok, ale nie na tatara. Osoba która to przygotowała albo nie miała pojęcia co robi, albo nigdy nie widziała tatara. W każdym razie... grzanka do tatara była smaczna. Tylko grzanka. Zapłaciliśmy 120 zł za niedobre napoje, okropne jedzenie i bardzo dlugi czas oczekiwania. Miałam nadzieję, że kelnerka chociaż zapyta czy smakowało, żebyśmy mogli uprzejmie powiedzieć co o tym myślimy, ale nie raczyła, wiec... ocena 2/5 za buraki.

1  Dziękujemy, jezusmariabeata

XOXO — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w XOXO? Podziel się wrażeniami!