Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Doskonała lokalizacja w centrum, tuż przy Rondzie Jagiellonów, dwa kroki do galerii handlowej. Duży pokój,dobrze wyciszony. Łazienka z wanną. Bardzo miła obsługa, nie było problemu z przełożeniem rezerwacji. Możliwość przygotowania śniadania na wynos- wyjeżdżaliśmy bardzo wcześnie.

Dziękujemy, RenataXL
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CityHotelBydgoszcz, Kierownik ds. gości, City HotelOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii. Cieszy nas, że doceniła Pani doskonałą lokalizację naszego hotelu w centrum Bydgoszczy, wyposażenie pokoju i obsługę. Mamy nadzieję, że miłe wspomnienia z pobytu w City Hotelu, zachęca Panią do ponownej wizyty u nas. Pozdrawiamy :-)

Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Rewelacyjna lokalizacja w samym centrum Bydgoszczy, blisko do centrum. Bardzo miła i pomocna obługa. W pokoju czysto, łazienka z wszystkimi niezbędnymi sprzętami. Nawet chcąc, nie ma się do czego przyczepić.

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, jun_or

Dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że nasze usługi spotkały się z uznaniem. Zapraszamy do ponownych odwiedzin. Mamy nadzieję, że niebawem :-)

Zrecenzowano: 5 maja 2019

Bardzo schludne i przestronne pokoje z dobrym wyposażeniem. Lodówka, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty, klimatyzacja (sprawna i niezwykle cicha) w cenie. Czystość nie budząca jakichkolwiek zastrzeżeń. Duża różnorodność potraw na śniadaniach. Sala restauracyjna ze śnieżnobiałymi obrusami zmienianymi po każdym kliencie. Pokoje z wystawą okien na patio bardzo ciche. Czy można się do czegoś przyczepić? No może kwestii wyregulowania domykaczy drzwi do pokojów tak, aby działo się do bez donośnego trzaśnięcia.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Akop123
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CityHotelBydgoszcz, Kierownik ds. PR, City HotelOdpowiedź udzielona 13 maja 2019

Bardzo dziękujemy za podzielenie się wrażeniami z pobytu w City Hotelu w Bydgoszczy. Cieszymy, że nasze pokoje i śniadania spotkały się z uznaniem. Informację o domykaczach drzwi przekazaliśmy odpowiednim służbom, postaramy się rozwiązać tę kwestię. Dziękujemy za bardzo dobrą ocenę. Pozdrawiamy i zapraszamy do ponownej wizyty w naszym hotelu.

Zrecenzowano: 15 marca 2019

W dniach 11.03-14.03 miałam przyjemność mieszkać w Hotelu City podczas Zjazdu Krystyn i mam same dobre wrażenia. Po pierwsze: jest to jedyny jak do tej pory hotel ( a często korzystam z różnych), w którym można za darmo oglądać tvn24! Kolejne zalety: obsługa fachowa i miła, jedzenie bardzo dobre i duży wybór, czyściutko, szybkie windy (co ma znaczenie przy hotelu pełnym gości), no i najważniejsze - blisko do starego miasta i bardzo dobra komunikacja ( obok są przystanki).

Wskazówka dotycząca pokoi: W niektórych łazienkach ( nie wiem czy we wszystkich) są wanny a to może stanowić problem dla osób z niepełnosprawnością lub starszych.
Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, krystynakowalonek

Pani Krystyno,
bardzo dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że pobyt w City Hotelu wzbudził tyle pozytywnych wrażeń. Staramy się, by nasza kuchnia i obsługa były na najwyższym poziomie. Doceniła Pani także dogodną lokalizację naszego hotelu w centrum Bydgoszczy i dobra komunikację. Dziękujemy za rekomendację i zapraszamy do ponownej wizyty przy najbliższej okazji.

Zrecenzowano: 14 marca 2019

hotel nie zorganizowany na obsługe imprez masowych, posiłki zimne nie dogotowane,
alkohol trzeba samemu sobie przynieśc do stolika-butelka wina czy też lampka wina.
Ogólnie totalny balagan. BUfet szwedzki na obiad przy gośćiach 600 osób raczej nie spełnił swojej roli. Godzina stania w kolejce aby zjeść obiad ( impreza zorganizowana)

Wskazówka dotycząca pokoi: korzystałam tylko z restauracji
Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, kryzia2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CityHotelBydgoszcz, Kierownik ds. gości, City HotelOdpowiedź udzielona 13 maja 2019

Pani Kryziu2017,
dziękujemy za podzielenie się swoimi odczuciami. Jest nam przykro, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań, ale Pani opinia jest pierwszą tego typu. Mamy wiele pozytywnych informacji zwrotnych od współuczestników wydarzenia. Forma posiłku (bufet i serwowania alkoholu) była decyzją organizatora eventu. Jeśli chodzi o temperaturę posiłków w bemarach, to przy dużej liczbie gości są na bieżąco uzupełniane i potrawy raczej nie zdążyły ostygnąć. Jednakże dziękujemy za sygnał, zwrócimy na tę kwestię baczniejszą uwagę.
Mamy nadzieję, ze mimo wszytko pozytywnie wspomina Pani pobyt w Bydgoszczy. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego dnia.