Bydgoszcz

“SUPER”

Kuchnia Bar & Restauracja
Nr 3 wśród 317 Restauracje (Bydgoszcz)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Wszystko na nawyższym poziomie. Potrawy przepyszne, super podane, ziemniaczki zapiekane, to po prostu mistrzostwo świata, a polędwiczki palce lizać. Zresztą wszystko co jadłam zasługuje na 6+. Lodów tak dobrych jak w tym lokalu lody różane jadłam po raz pierwszy. Palce lizać. Obsługa bardzo miła i pomocna w doborze np. wina.
Wszystko na wysokim poziomie, szkoda tylko, że przy Grodzkiej trochę mało miejsca, ale warto poczekać na miejsce przy stoliku. Gorąco polecam, ja tam zajrzę z całą pewnością.

1  Dziękujemy, zdunekilona06

To był nasz ostatni raz w Kuchni.
Szkoda bo jedzenie zacne.
Obsługa to cwaniactwo i chamstwo, zostaliśmy wyproszeni przez kelnera - śniada cera, około 180 cm wzrostu,pod pretekstem rzekomej rezerwacji dla swojego , jak się domyślam, stałego klienta. Był on podobnie zaskoczony jak my. Nadmieniam, że już siedzieliśmy przy stoliku i podano nam menu. Pojawił się znajomy klient i fora... Totalna żenada. Na domiar złego w naszą rocznicę... Serdeczne dzięki!!! Nami już nie musicie się przejmować, śmiało możecie okłamywać innych i sukcesów życzę!!!

4  Dziękujemy, SebastianAndrzej

Najpierw był rekonesans... weszliśmy do lokalu szukając miejsca gdzie zjemy za kilka godzin obiad... kucharz własnie szukował tatara... i to nas przekonało, potrawa wyglądała smakowicie, obsługa wiedząc że nie będziemy jeść zapracowała na to, że za kilka godzin wróciliśmy do tego lokalu... i było warto... bardzo dobry krem szczawiowy... bardzo smaczny sandacz... niezłe lokalne piwo... obsługa sympatyczna, chętnie udzielająca odpowiedzi i pomocna w poszukiwaniu miejsca gdzie można kupić dobre pieczywo w Bydgoszczy.

Dziękujemy, rergieg
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne miejscy , choć trochę duszno. Zamówiliśmy 4 różne dania i 4 różnie drinki, wszystko było ładnie podane i smaczne. Obsługa ok, fajna lokalizacja.

Dziękujemy, beata48
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Mała restauracja w bocznej uliczce przy centrum miasta. Przypomina mi troszkę klimat włoskich lub hiszpańskich restauracji. Dania kreatywne i smaczne. Brak menu zastępuje ogromna wiedza kelnerów na temat serwowanych w danym dniu potraw. Warto spróbować

1  Dziękujemy, X7454QFsebastians

Kuchnia Bar & Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kuchnia Bar & Restauracja? Podziel się wrażeniami!