“Smacznie i do syta.”

Kuchnia Bar & Restauracja
Nr 3 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne miejscy , choć trochę duszno. Zamówiliśmy 4 różne dania i 4 różnie drinki, wszystko było ładnie podane i smaczne. Obsługa ok, fajna lokalizacja.

Dziękujemy, beata48

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Mała restauracja w bocznej uliczce przy centrum miasta. Przypomina mi troszkę klimat włoskich lub hiszpańskich restauracji. Dania kreatywne i smaczne. Brak menu zastępuje ogromna wiedza kelnerów na temat serwowanych w danym dniu potraw. Warto spróbować

1  Dziękujemy, X7454QFsebastians
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, bardzo sympatyczna Pani Kelnerka. Super pomysł z brakiem karty i opowiadaniem o daniach.

Pyszny chłodnik, tatar najlepszy jaki dotąd gdziekolwiek jadłem (fajny pomysł z podaniem go na grzance), medaliony wołowe idealnie przygotowane.

Pyszna beza! Produkty świeże, dobrej jakości. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna.

Zdecydowanie polecam, jedna uliczka dalej od ścisłego centrum, ciszej, spokojniej i swobodniej. Powodzenia!

1  Dziękujemy, hardecki
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: kmob2012, Właściciel, Kuchnia Bar & RestauracjaOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z najlepszych restauracji w Bydgoszczy. Nie ma znaczenia jesteście we dwoje,większym gronem przyjaciół lub z rodziną na pewno będziecie zadowoleni. Wyśmienite jedzenie i dobra obsługa. Lubię to miejsce i wszystkim polecam!!!

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Margo_2783
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal czysty ładny na ulicy jatki- ulicy gastronomicznej. Jak dla nas jedno z najlepszych carbonara w okolicy. Kurczak też wyjątkowo smaczny . Obsługa lekko gburowata ale profesjonalna. Polecamy

Dziękujemy, Karolinabartosz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: kmob2012, Kierownik, Kuchnia Bar & RestauracjaOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Dzień dobry,

Profil na którym dokonaliście Państwo wpisu nie należy do restauracji na ulicy Jatki.

Kuchnia Bar & Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kuchnia Bar & Restauracja? Podziel się wrażeniami!