“póki co dla mnie najlepsza pizza w mieście”
Buongiorno — recenzja

Buongiorno
Nr 78 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 3 września 2019

Pizza najlepsza w Bydgoszczy, ciasto idealne. Na pewno wrócę aby spróbować reszty dań. Trochę za mały wybór alkoholi szczególnie piwa.

Dziękujemy, Karolina P

Zrecenzowano 3 czerwca 2019

Wracam do Buongiorno po chwilowej nieobecności i niestety spotyka mnie przykra niespodzianka. Włoski klimat i smak, które przyciągnęły mnie do tego miejsca okazały się być jedynie miłym wspomnieniem. Żaden z zaproszonych przeze mnie gości nie wyszedł z Buongiorno zadowolony. Rostbef był nieprzyprawiony (chęć uzupełnienia niedoborów skończył się tragedią - dno od pieprzniczki przykleiło się do talerzyka i cały pieprz dostał się do talerza - czyżby ktoś zapomniał jej umyć?). Penne z kurczakiem i orzechami mdłe. W makaronie z polędwiczką znajdowały się 3 niewielkie kawałeczki mięsa - jak na danie za około 30 zł można by wrzucić chociaż dwa dodatkowe. W końcu to polędwica wieprzowa, nie wołowina kobe. Siedzisko odchodziło od krzesła... Nie można powiedzieć, że jest tu źle. Jedzenie jest jednak świeże i dobre, ale to tyle. Buongiorno rozczarowało mnie swoją przeciętnością. Niegdyś uważałam, że jest to jedno z moich ulubionych miejsc, smak głęboki i zaskakujący. Można by to tłumaczyć wyborem niewłaściwego dania, lecz czy kilka wpadek to nadal sytuacja losowa?

1  Dziękujemy, Joanna F
Zrecenzowano 23 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Krótko i zwięźle: najlepsza pizza
Makarony również dobre, chociaż raz za mało przypraw było. Ogólnie bardzo dobre jedzenie w dobrej cenie.

Dziękujemy, czajkinz
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. Jedzenie poprawne ale tez nic specjalnego . Grzanki z trzema sosami na przystawkę posmarowane tak cienko i oszczędnie ze az żal.. Najjgorszy jednak byl fakt ze zrobilismy rezerwacje na 14.00 a o 15.30 juz byli zapisanie kolejni goście na nasz stolik. W praktyce oznaczalo to tyle ze musieliśmy spieszyc sie z deserem i odmowilismy sobie dodatkowej lampki wina. Tak ciężko bylo zadzwonic i poinformować o tej sytuacji? Zwyczajnie poszlibysmy gdzieś indziej gdzie moglibysmy zjesc trzy dania w spokoju i normalnym tempie. Standardem sa ok 2.5h rezerwacji, z 1.5h spotykam sie pierwszy raz. Kelner skwitowal tylko oschle ze to nie on przyjmował rezerwację. A co takiego klienta obchodzi kto ja przyjmował? ?? Skoro on nas obsługuje to wypadaloby chociaz sprawdzic, przeprosic, cokolwiek.. Oczywiscie dopijajac prosecco czekali juz kolejni goscie, a ze knajpka jest mikroskopijna to ledwo mozna bylo sie ruszyc i trzeba bylo punktualnie zwolnić stolik. Jednym slowem nie polecam. Lepiej wybrac sie n-ty raz do Sowy, zjesc smacznie, byc kulturalnie obsluzonym a nie potraktowanym jak intruzi bo ktos liczy tylko kase i umawia gosci jeden za drugich jak u lekarza. ZDECYDOWANIE NASZA OSTATNIA WIZYTA W TYM MIEJSCU , KAZDEMU BEDE ODRADZAC POJSCIE TAM!!!

Dodam jeszcze że wielu pozycji z karty w rzeczywistosci brak o czym kelner powinien poinformować już na początku a nie przy skladaniu zamówienia!

Dziękujemy, Gosia N
Zrecenzowano 24 lutego 2019

Lokal omijałem dotąd, bo była to chyba pizzernia. Stąd byłem mile zaskoczony, czytając w prasie o restauracji. Jadłem antrykot (stek) z sałatami. Smakował rzeczywiście włosko: świetne sałaty, wyborny szpinak, mięso także, chociaż trochę "przesmażone".
Całkiem dobry wybór win, w znośnych cenach. Potem były crostini i tu już gorzej. Przyrządzono je po prostu z tego co zostało do w lodówce, mimo, że w karcie składniki miały być inne. Miły klimat. Mankamenty psują jednak ogólne wrażenie. Będę tam chodził, daję im szansę ;)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 131 964

Buongiorno — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Buongiorno? Podziel się wrażeniami!