“Sushi w Bydgoszczy ale gdzie?”
NoBo Sushi — recenzja

NoBo Sushi
Nr 30 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)

Mieliśmy dużą ochotę na sushi no i decyzja padła na NoBo. Nie zawiedliśmy się, ludki robią to z dużą pasją, wygląd cudo i naprawdę nie oszczędzają na produktach. Stolik trzeba jednak rezerwować bo lokal mały i tylko 4 stoliki, ale ma to swój urok, nie czujesz się jak w fabryce sushi. Rekapitulując polecam spróbujcie.

Dziękujemy, marcin_Lobo

Zrecenzowano 25 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne sushi. Świeże produkty. Raz spróbowałam i jestem wierna już na zawsze. Ceny też w moim odczuciu adekwatne do jakości produktów. Polecam miłośnikom tego typu jedzenia :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 43kingat
Zrecenzowano 18 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemne miejsce, klimatyczne. Sushi bardzo dobrej jakości, jedno z lepszych w Bydgoszczy. Zdecydowanie warte odwiedzenia

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, szymonrossa
Zrecenzowano 28 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce. Doskonałe potrawy, wszystko bardzo świeże i ładnie podane. Obsługa pierwsza klasa, miła i pomocna ale nie narzucająca się. Wszędzie czysto i schludnie. Mała ilość miejsc ale można zamówić na wynos. Warto odwiedzić.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, przem_z_lasu
Zrecenzowano 9 listopada 2018

Smacznie, bez większego "wow". Strasznie ciasno - jeśli wybierasz sie tam we 2 to spoko, większych ekip tam nie widzę :), ceny powiedzmy średnie.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, ErykcholEryk

NoBo Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w NoBo Sushi? Podziel się wrażeniami!