Ogólnie pobyt ok trochę mały wybór dań na śniadaniu, ale nie jest tak strasznie w innych hotelach bywało gorzej, miła obsługa zarówno w recepcji jak i w restauracji, dostępny parking to duży plus, ofuknął ocena dobra.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje czyste i zadbane, niestety w łazienkach brakuje szczotek wc.
Dziękujemy, Excursion17874617595
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia K, General Manager, Hotel Campanile BydgoszczOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowni Państwo
Dziękujemy za pobyt w naszym hotelu i pozostawioną recenzję, która jest dla nas niezmiernie cenna.
Front Office Manager

Hotel jest bardzo dobrze usytuowany, krótki spacer lub jeden, dwa przystanki tramwajem do starówki. W pokojach czysto łóżka wygodne, klimatyzacja działa, łazienki przestronne wyposażone w płyny do mycia i ręczniki. Śniadanie pyszne duży wybór wiec może kazdy coś dla siebie dobrać.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój z ciekawym widokiem na pięknie oświetlony most
Dziękujemy, micha_d578

Szanowni Państwo
Dziękujemy za pobyt w naszym hotelu. Cieszymy się, że bedzie polecać Pan nasz hotel.

Zrecenzowano: 1 września 2019

Hotel nie spełnił moich oczekiwań. Pokoje były brudne. Pościel miała plamy, wanna była zapleśniała już nie wspomnę o dywanie który wyglądał jakby ktoś na niego zwymiodował.
Jeśli chodzi o serwis pokoju to dwa razy musiałam się prosić o wymianę ręczników pomimo że na drzwiach była wywieszona informacja z prośbą o sprzątanie, oprócz tego przez 6 dni mojego pobytu nie była zmieniona pościel.
Jeżeli chodzi o recepcję to była na wysokim poziomie i starała się naprawić niedociągnięcia pokojowek.
Najbardziej zawiodłam się gdy okazało się że kubki w pokojach są nie wymieniane a myte w zlewie.
Oczekiwałam wyższego standardu usług po 3 gwiazdkowym hotelu.
Jestem bardzo nie zadowolona i z pewnością nie wrócę do tego hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Na przyszłość polecam usprawnić system sprzątania pokoi i zakupić więcej kubków bo to jakieś nieporozumienie.
Dziękujemy, Estera0602
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia K, General Manager, Hotel Campanile BydgoszczOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Szanowna Pani

Dziękujemy za wybór naszego hotelu. Bardzo nam przykro, że hotel nie spełnił oczekiwań pod względem czystości pokoju. Zdajemy sobie sprawę ze stanu wykładzin w pokojach. W czasie niższego obłożenia staramy się dokonywać jej wymiany oraz dokonywać drobnych poprawek remontowych szczególnie w narożnikach pokoi oraz w łazience.
Bardzo nam też przykro w zakresie niedokładnego serwisu pod kątem zmiany pościeli, ręczników jak i kubków. Treść tej opinii została przekazana działowi Housekeepingu w celu poprawy jakości naszego sprzątania jak i serwisów. Liczymy, że następnym razem stan pokoju pozwoli na w pełni satysfakcjonujący pobyt.

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hotel zlokalizowany blisko centrum miasta. Spacerem można dojść do dużego centrum handlowego, ale też do Wyspy Młyńskiej. Jest to jedna z najciekawszych części Bydgoszczy. Sam hotel ma wygodne i czyste pokoje, miłą i pomocną obsługę. W restauracji można zjeść smaczną obiado-kolację, a śniadania w formie stołu szwedzkiego bez zarzutu. Hotel godny polecenia.

Dziękujemy, marianj27
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia K, General Manager, Hotel Campanile BydgoszczOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Szanowni Państwo

Dziękujemy za podzielenie się opinią dotyczącą pobytu. Cieszymy się, że nasz hotel spełnił wszystkie oczekiwania.

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Standard ok, ale bez szału.
W hotelu, w którym byłam czas chyba na wymianę ręczników, bo od prania już zszarzały, a znam ten hotel od pierwszego roku po otwarciu. Nie wiem czy ktoś regularnie konserwuje kabiny prysznicowe, bo ciekną.
Dziwią mnie też praktyki, np.nie ma deski do prasowania i żelazka w pokoju, ale obsługa tych przedmiotów nie dostarcza i gość musi sam sobie to wziąć z recepcji i później odnieść.
Czystość ok

Dziękujemy, akwkw

Szanowni Państwo

Dziękujemy za pobyt w naszym hotelu oraz także za krytyczne uwagi, które mają na celu doskonalenie naszego standardu. Zdajemy sobie sprawę, że pewne elementy naszych pokoi jak i wystroju wnętrz czasem wymagają konserwacji jak i drobnych napraw. Liczymy, że następnym razem już wszystko spełni oczekiwania.