Bydgoszcz
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hotel zlokalizowany blisko centrum miasta. Spacerem można dojść do dużego centrum handlowego, ale też do Wyspy Młyńskiej. Jest to jedna z najciekawszych części Bydgoszczy. Sam hotel ma wygodne i czyste pokoje, miłą i pomocną obsługę. W restauracji można zjeść smaczną obiado-kolację, a śniadania w formie stołu szwedzkiego bez zarzutu. Hotel godny polecenia.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, marianj27
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Natalia K, General Manager, Hotel Campanile BydgoszczOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Szanowni Państwo

Dziękujemy za podzielenie się opinią dotyczącą pobytu. Cieszymy się, że nasz hotel spełnił wszystkie oczekiwania.

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Standard ok, ale bez szału.
W hotelu, w którym byłam czas chyba na wymianę ręczników, bo od prania już zszarzały, a znam ten hotel od pierwszego roku po otwarciu. Nie wiem czy ktoś regularnie konserwuje kabiny prysznicowe, bo ciekną.
Dziwią mnie też praktyki, np.nie ma deski do prasowania i żelazka w pokoju, ale obsługa tych przedmiotów nie dostarcza i gość musi sam sobie to wziąć z recepcji i później odnieść.
Czystość ok

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, akwkw

Szanowni Państwo

Dziękujemy za pobyt w naszym hotelu oraz także za krytyczne uwagi, które mają na celu doskonalenie naszego standardu. Zdajemy sobie sprawę, że pewne elementy naszych pokoi jak i wystroju wnętrz czasem wymagają konserwacji jak i drobnych napraw. Liczymy, że następnym razem już wszystko spełni oczekiwania.

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Jestem zadowolony z usług hotelu.Jest niedrogi, dobrze położony i fajnie skomunikowany z resztą miasta. W pobliżu są atrakcyjne miejsca do obejrzenia. Nie rozumię tylko wysokiej ceny za parking hotelowy 33 PLN ?

Dziękujemy, krzysztofmarynowicz

Szanowni Państwo
Dziękujemy za pobyt w naszym hotelu i podzielenie się opinią.

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Hotel czysty, pokoje przyjemne i wygodne. Położenie bardzo dobre, blisko centru. Śniadania bardzo obfite i pyszne. Ocena ogólna Hotelu bardzo dobra, personel był zawsze dostępny i miły w obsłudze. Polecam

Dziękujemy, respondekpawel

Szanowni Państwo

Dziękujemy za pobyt w naszym hotelu i podzielenie się opinią. Cieszymy się, że nasz hotel spełnił oczekiwania.

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Profesjonalnie i w dobrym miejscu. Miła obsługa, czysto. Mimo sezonu letniego, brak tłoku. Polecam wszystkim . Przystępna cena. 200 znaków? Nie wierzę. Co mam jeszcze napisać? Może napiszę co mi się śniło? Raczej nic, lub nie pamiętam :)

Dziękujemy, bultarga

Szanowni Państwo\

Dziękujemy za bardzo miły komentarz dotyczacy pobytu. Cieszymy się, że pobyt okazał się rewelacyjny.