Zaskakujące miejsce

Świetne miejsce...

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019
Artur S

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

trudno tam trafić bo ulica Nobla nie istnieje dla wielu nawigacji. Cóż, to właściwie leśny dukt a nie ulica. Samo miejsce fajne zaaranżowane. Robią wrażenie zwłaszcza długie betonowe, surowe korytarze. Ekspozycja skromna, ale wartościowa i ciekawa. Z wyjątkiem mapy na której zaznaczono miejsca katastrof nuklearnych. Ten kto ją przygotował niezwłocznie powinien wrócić do szkoły aby uzupełnić elementarne braki w znajomości geografii. Otóż można się z niej m.in. dowiedzieć, że Hawaje leżą na Oceanie Indyjskim, a Grenlandia nad Syberią. Podobało się nam że zwiedza się samodzielnie, przechodząc kolejne etapy ekspozycji z użyciem karty magnetycznej która przepuszcza nas dalej. Ale uwaga - wrócić już się nie da. Minusem tego miejsca jest mikroskopijny parking i fakt, że po zakończeniu zwiedzania trzeba wrócić kilkanaście minut lasem do auta. Latem i w dzień to był miły spacer, ale zima albo po zmroku... Słabo, bo brakuje oświetlenia drogi.

2  Dziękujemy, Robert K
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacja, fajne nietuzinkowe w środku lasu. Fajnie zorganizowane z przejściami w tunelach, klimat jak z filmów grozy. Miła obsługa. Fajne eksponaty i prezentacje.
Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, Artur S
Zrecenzowano: 9 maja 2019

Pasjonujące i przerażające zarazem. Niezła lekcja historii ukryta w lesie. Spory kompleks zabudowań. Nieźle przygotowana ekspozycja. Z pewnością dla osób, które są aktywne fizycznie - sporo chodzenia. Świetnie pokazana historia miejsca - z nadzieją na następne odkrycia w rozległym leśnym terenie. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, smakoszwege
Zrecenzowano: 22 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe, klimatyczne miejsce. Polecam. Trasę zrobiliśmy w 1h, ale dlatego, że nie mieliśmy przewodnika.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Lidia L
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2019

polecam zwiedzanie tego obiektu z przewodnikiem, bardzo spora powierzchnia do zwiedzania, godne polecenia dla rodzin z starszymi dziećmi

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, anek05