“BAR MLECZNY IDEALNY NA OBIAD "JAK U MAMY'”
Bar Dworcowy — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Bar Dworcowy
Nr 115 wśród 276 Restauracje (Bydgoszcz)
Zrecenzowano 9 stycznia 2017

Idealne miejsce na zakup taniego, codziennego obiadu. Jedzenie bardzo tradycyjne dobrze zrobione bez fajerwerków. W lokalu nie jest za przyjemnie bo gwarno, tłocznie, nieelegancko ale to w końcu bar mleczny. Warto zakupić obiad na wynos.

Dziękujemy, Szymon C

Zrecenzowano 22 grudnia 2016

Typowy bar mleczny, z przystępnymi cenami. Bardzo dobre jedzenie, oczywiście jak na bar mleczny. Miła obsługa, co nie jest normą w tego typu barach. Czysto, schludnie, widać że niedawno przeszedł remont.

Dziękujemy, Krystian D
Zrecenzowano 21 grudnia 2016

Tani bar, ale jedzenie niesmaczne. Nie polecam rozgotowanych i pozbawionych smaku gołąbków, serwowanych z ziemniakami.

Dziękujemy, Aspasia A
Zrecenzowano 2 listopada 2016

Bar Dworcowy
Lata mijają, a bar niezmienny od wielu lat, poza wystrojem. Niedawno bowiem przeszedł remont i teraz jest bardziej restauracją niż typowym barem szybkiej obsługi. Oferuje smaczne i świeże dania w rozsądnych cenach, zarówno dla jaroszy jak i osób lubiących mięsne specjały. Polecam i sama, gdy tylko zjawiam się na krócej lub dłużej w Bydgoszczy, odwiedzam to miejsce aby pokrzepić się barszczem ukraińskim i ruskimi pierogami. Dodatkowym plusem jest możliwość zakupu połowy porcji, zarówno dań obiadowych jak i zup! Osobiście polecam śledzia w śmietanie :).
Do tego miła i uśmiechnięta obsługa, czysto, schludnie i na czas.

Dziękujemy, Beata L
Zrecenzowano 27 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Zapachy po wejściu zachęciły nas i juz nasze miny były zachwycone że pysznie zjemy widząc na talerzach innych typowe domowe jedzonko. Zamawiamy ziemniaczki z kotletem mielonym i kieszonkę drobiową faszerowaną serem i szynką. Mmmm już czuję ten smak :) Niestety kotlet był przeciętny natomiast kieszonka, którą Pani tak zachwalała że pyszna zupełnie odbiegała smakiem od tego czego się spodziwaliśmy. Ziemniaki z tłuszczykiem małosłone ale my akurat z tych co malo soli nie używają ;) Jedynie pomidorówka była w miarę dobra i do tego była to wielka porcja z ryżem.

Dziękujemy, Krystian B

Bar Dworcowy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Dworcowy? Podziel się wrażeniami!