“słabo”
Ballbeck — recenzja

Ballbeck
Zamów online
Nr 79 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)

drogo, średnie porcje a samo jedzenie takie se.
moze gdyby zmienili w koncu ten sos pseudo pomidorowy ostry do kebaba to moze cos by z tego bylo

Dziękujemy, 19mareczek46

Zrecenzowano 18 października 2018

Bardzo smaczne i dobrze przyprawione jedzenie. Zwłaszcza talerzowane. Dobra zupa z baraniną. Miła obsługa. Jedliśmy w tym Baalbeku kilkanaście razy i zawsze było smacznie. Polecam

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, TomaszB2720
Zrecenzowano 1 marca 2017

Smaczne kebaby, wszystko jakby świeże doprawione. Obsługa w miarę, wystrój w miarę. Bar, nie restauracja. W weekendowe wieczory atmosferę psują podpici klienci i "karki" z ochrony.

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, Adrian K
Zrecenzowano 13 lutego 2017

Bardzo dobre jedzenie.Szybka i miła obsługa.Duża różnorodność dań.Cenowo bardzo przystępna.Byłam tam z koleżankami i byłyśmy bardzo zadowolone.

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, Joanna B
Zrecenzowano 23 października 2016

Jeśli chcesz zjeść coś w Baalbeku to tylko tutaj, inne bydgoskie punkty nie przykładają uwagi na sposób przygotowania dań, a tutaj zawsze jedzenie jest dobrze przygotowane i podane. Nie musisz się po nie zgłaszać jak w innych punktach. Świeże składniki i dobre sosy.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, natufalkira

Ballbeck — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Ballbeck? Podziel się wrażeniami!