“Wszystko ok ”
Ogniem I Mieczem — recenzja

Ogniem I Mieczem
Nr 14 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje

Jakoś nie pamiętam potrawy, chyba był jakiś lunch... Ale nie wiem co to było dokładnie.
Pamiętam, że ok i tyle w temacie :)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, tomaszr910

Idealne miejsce na biesiadę w gronie najbliższych. Wnętrze lokalu przyjemnie zaaranżowane. Menu z ciekawymi propozycjami. Obsługa miła i sprawna. Kuchnia dość szybko realizuje zamówienia. Smaki dań, jak dla mnie, na dobrym poziomie.

Dziękujemy, HARAAM
Zrecenzowano 12 lipca 2019

Zawsze byłam na tak, ale dzisiaj sięgnęli dna. Okropne jedzenie, arogancki i niedouczony kelner!!!!!

3  Dziękujemy, Ewa T
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Dawno nie byłam tak pozytywnie zaskoczona. Bardzo dobre jedzenie, szybki czas oczekiwania, kelner niesamowicie miły - wszystko na plus!

Dziękujemy, Ewelina D
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce odwiedziłem właśnie dzięki opiniom w trip advisor. Jadłem akurat chłodnik- bdb i pierogi, też bdb.

Wcześniej jadłem schabowego - solidna porcja więc zupy już nie zamawiajcie, bo porcja jest ogromna :)

Obsługa też w porządku więc polecam !

Dziękujemy, maciekkkk2019

Ogniem I Mieczem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Ogniem I Mieczem? Podziel się wrażeniami!