“P Y S Z N A!”
Soprano — recenzja

Soprano
Zamów online
Nr 100 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)
Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo miła obsługa, pizza jedna z lepszych jakie jadłam w swoim życiu! Nic dodać, nic ująć po prostu C U D O W N A a co najważniejsze zapycha żołądek porządnie w przystępnej cenie

Dziękujemy, alcix

Zrecenzowano 1 czerwca 2019

Pyszna, ogromna pizza z dużą ilością składników i dobrym ciastem za odpowiednią ceną. Lokal w pobliżu głównej trasy turystycznej z przyjemnym, klimatycznym wnętrzem. Obsługa sympatyczna.

Dziękujemy, RazjelArch
Zrecenzowano 13 maja 2019

Zostaliśmy oszukani przez soprano! Zamówiliśmy telefonicznie pizze kebab, a dostaliśmy najtańszą margarittę. Oczywiście zapłaciliśmy o wiele więcej niż powinniśmy. Ze względu na to, że jeden z kawałków został ugryziony, nie mogliśmy już liczyć na zwrot. Pracownik miał nam do zaoferowania jedynie bon promocyjny na 20%, który rozdają zawsze wszystkim jak leci. Prosiłam o rozmowę z kierownikiem, a w momencie, gdy ten pan przytaknął na naszą propozycje przywiezienia nam pizzy za połowę ceny - zostaliśmy przez niego oszukani i nigdy tej pizzy nie zobaczyliśmy. Stanowczo odradzam!

Dziękujemy, Saerin_Lee
Zrecenzowano 6 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z moich ulubionych pizzerii, jadlam tez makarony, ale zdecydowanie pizza wygrywa, obsługa miła, zawsze sa jakieś rabaty. Polecam :)

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Jxuxsxtxa
Zrecenzowano 30 czerwca 2018

Zamówiłem dziś pizze z przeświadczeniem, że zgodnie z promocją do godziny 14 będzie 20 % tańsza. Po zgłoszeniu tego faktu, obsługa restauracji uznała, że pizza jest w promocji, a ta nie łączy się z promocją obniżki ceny o 20%. Pizza "uczta kibica" nie figuruje nigdzie na ich stronie internetowej ani w ulotce jako pizza promocyjna tylko jako nowy produkt w mistrzowskiej ofercie (oferta to nie to samo co promocja tylko produkt oferowany klientowi - całe ich menu to oferta skierowana do odbiorcy), Obsługa chciała bym na przykładzie innej pizzy z ich menu przyjął i zaakceptował ich stanowisko względem "promocji". po wytłumaczeniu obsłudze mojego stanowiska obsługa nie potrafiła przedstawić mi korzystnego rozwiązania tego impasu. Zaproponowano odbiór pizzy i oddanie pieniędzy. Głodny i zniesmaczony mogę pochwalić tylko dostawcę, bo był bardzo uprzejmy pomimo zaistniałem sytuacji.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Krzysztof U

Soprano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Soprano? Podziel się wrażeniami!