Zapisz
Świetne miejsce do odpoczynu

Odwiedziliśmy Bydgoszcz w drodze powrotnej do domu i trafiliśmy na Wyspę Młyńską.Jest fantastyczne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 października 2020
Zbigniew H
Swarzędz, Polska
Obowiązkowo

Kawałek historii którą warto zapamiętać. Ciekawa architektura i fajne miejsce na spacer, zwłaszcza... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 października 2020
DarkMike77
Piaseczno, Polska

Zrecenzowano: 8 września 2019

Miejsce idealne na spacer, ale można też posiedzieć, zrelaksować się, pomoczyć nogi w wodzie, ładnie, przyjemnie, spokojnie, teren zadbany, odnawiany, chociaż nadal wymaga nowych inwestycji, warto odwiedzić!

Dziękujemy, SJ10KJ
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na wieczorny spacer, piękne widoki, świetnie oświetlony budynek opery. Do tego płynąca Brda - świetna sprawa.

Koniecznie odwiedzajcie wieczorem!

Dziękujemy, hardecki
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dla Łódzkich mieszczuchow to coś innego. Miło sympatycznie i przyjemnie. Obowiazkowe miejsce do odwiedzenia w Bydgoszczy. WARTO!!!

2  Dziękujemy, Jedadln
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Bardzo ładnie zrobiona I utrzymana chociaż nadal są miejscz wymagające renowacji. Np. koło mostu Krzysztofa Klenczona. Polecam na słoneczny spacer z dziećmi

Dziękujemy, KUBAOLD
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Fenomenalnie zrewitalizowany obszar w samym centrum miasta. Fantastyczne miejsce do rekreacji, odpoczynku lub spokojnego zwiedzania. Pełno atrakcji dla młodych i starych. Są skwery do leżenia na trawie, są strumyki, kaskady, kanał z możliwością pływania na kajakach lub rowerach(jeśli dobrze widziałem). Obowiązkowo przy ładnej pogodzie, szczególnie wiosną i latem!

1  Dziękujemy, Marcin J