Rejs.

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019
jar0slaw69
Malbork, Polska

Zrecenzowano: 2 września 2019

Wybraliśmy się w sobotę do Bydgoszczy aby skorzystać z tramwaju wodnego i trasą Staromiejską poznać to piękne miasto od innej, naturalnej strony.
Bilet radzę kupić online, ponieważ na łódkę wchodzi tylko 28 osób i w weekend jest ciągle komplet.
Tramwaj przypłynął punktualnie i rozpoczeliśmy swoją wodną przygotę, niestety trwała ona około godziny, z tego 2 x 15 minut stanie w zaporze wyrównawczej przycumowani do ściany.
Liczyliśmy na dłuższą trasę, ponieważ sama łódka, załoga i sposób na zwiedzanie jest genialny, ale jak to bywa w atrakcjach zarządzanych przez organ publiczny nie został w pełni wykorzystany potencjał. Komentarz miejsc które mijamy jest ze słuchawek na stałe podłączonych do krzesełek a załoga milczy.

Warto spróbować, ale jeden raz i tyle. Nic specjalnego

Dziękujemy, qczarq
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Płynie się fajnym stateczkiem słuchając historii i oglądając z poziomu wody to się widziało z pozycji ulicy. Godne polecenia.

1  Dziękujemy, Jedadln
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce na spacery, jazdę na rowerze, chwilę relaksu. Można tu usiąść na ławce i odpocząć w cieniu drzew. Polecam.

Dziękujemy, jar0slaw69
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Kanał bydgoski zbudowany w czasach pruskich. Śluzy doskonale zachowane. Bardzo ładny park w okolicy. Gorąco polecam odwiedzającym Bydgoszcz

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, newzeland3
Zrecenzowano: 5 maja 2019

Kanał bygoski jest jednym z najstarszych i obecnie czynnych kanałów żeglugi śródlądowej. Łączy Wisłę i Odrę poprzez ich dopływy (Noteć i Wartę a z drugiej Brdę). Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Robert A