Zapisz
Once uppon the time

Raz się wydarzyło, potem się powtózyło. Piotr dziękuję za spędzone razem chwile.Kanał bydgoski... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2020
Dagmara S
Katowice, Polska
Relaks i odpoczynek

W tym miejscu można spokonie odpocząć z rodziną lub w pojedynkę. Jest dużo ławek na których można... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 grudnia 2019
MotoMarian
Szubin, Polska

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Płynie się fajnym stateczkiem słuchając historii i oglądając z poziomu wody to się widziało z pozycji ulicy. Godne polecenia.

1  Dziękujemy, Jedadln
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce na spacery, jazdę na rowerze, chwilę relaksu. Można tu usiąść na ławce i odpocząć w cieniu drzew. Polecam.

Dziękujemy, jar0slaw69
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Kanał bydgoski zbudowany w czasach pruskich. Śluzy doskonale zachowane. Bardzo ładny park w okolicy. Gorąco polecam odwiedzającym Bydgoszcz

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, newzeland3
Zrecenzowano: 5 maja 2019

Kanał bygoski jest jednym z najstarszych i obecnie czynnych kanałów żeglugi śródlądowej. Łączy Wisłę i Odrę poprzez ich dopływy (Noteć i Wartę a z drugiej Brdę). Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Robert A
Zrecenzowano: 18 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam ! Ciekawa budowla hydrotechniczna w Bydgoszczy. Warto wybrać się na spacer i pooglądać, można też odpocząć.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, marcino76