“Smacznie”

Warzelnia Piwa Bydgoszcz
Nr 18 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

Bardzo ładne miejsce w urokliwym widokiem. Jedzenie smaczne, piwko bardzo dobre. Przy dużej ilości osób obsługa bez zarzutu.

Dziękujemy, niusia_g

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa taka sobie jakoś nie na minus ale bez zachwytu.
Posiłki relatywnie małe i stosunek do ceny nie jest dobry.
Ogólnie krwi ktoś pije ma fajny klimat widok i dobre piwo to polecam najlepsze miejsce w mieście.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, tomaszr910
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie , świetna obsługa , nasz Pan kelner bardzo miły i profesjonalny ! Wypad z koleżankami na kolacje i drinka zawsze tylko u Was .Uwielbiam to miejsce za widoki i atmosferę . Dziękuje !

Dziękujemy, alicze1210
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dziwne połączenie menu, osobna karta z daniami kuchni indyjskiej i osobna z mixem od burgerów, po kurczaka, tatara, szaszłyki.

Dania ładnie podane, ale smakowo bez szaleństwa.

Rosół - wołowy, słodkawy, sporo marchewki i świeżej pietruszki. Nawet niezły, chociaż przyda się sól i pieprz.

Kurczak po baskijsku (chyba, nie wiem czy dobrze zapamiętałem) - puree podsmażane na maśle, ale miało okropny posmak niedomytej patelni i nie raz spalonego na niej masła. W potrawie też wydawało mi się, że czuję jakiś śmierdzący olej.

Burger - ciekawie podany, bo warzywa były obok, sosy były obok - można było go sobie samemu skomponować. Niepotrzebnie tylko tyle sera w środku, skoro trzeba otworzyć bułkę, to po co ją zaklejać serem? Po otwarciu bułka się przez to rwała. Jeśli już jesteśmy przy bułce - sucha jak wiór i niezbyt pomagały nawet sosy.

No i hit - tysiące pająków wszędzie. W parasolach, na barierkach... Podczas jedzenia, zauważyłem że wisi mi nad widelcem wielki pająk. Za dziewczyną kolejny wił sobie sieć. Jak wychodziliśmy, na jednego z gości też spadł pająk z parasola - śmiesznie, bo krzyku było przy tym co niemiara.

Na piwo polecam, ale co do jedzenia - mam zastrzeżenia.

Dziękujemy, hardecki
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

bardzo dobre piwo i pyszne jedzenie ... wspaniałe otoczenie i widoki z tarasów ... minusem jest serwis ... na kartę czekaliśmy tak długo, że w końcu sami po nią poszliśmy ... piwo dotarło względnie szybko, ale jedzenie już z dużym opóźnieniem

Dziękujemy, mariuszon

Warzelnia Piwa Bydgoszcz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Warzelnia Piwa Bydgoszcz? Podziel się wrażeniami!