“Piękna restauracja ”

Warzelnia Piwa Bydgoszcz
Nr 18 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa taka sobie jakoś nie na minus ale bez zachwytu.
Posiłki relatywnie małe i stosunek do ceny nie jest dobry.
Ogólnie krwi ktoś pije ma fajny klimat widok i dobre piwo to polecam najlepsze miejsce w mieście.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, tomaszr910

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie , świetna obsługa , nasz Pan kelner bardzo miły i profesjonalny ! Wypad z koleżankami na kolacje i drinka zawsze tylko u Was .Uwielbiam to miejsce za widoki i atmosferę . Dziękuje !

Dziękujemy, alicze1210
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dziwne połączenie menu, osobna karta z daniami kuchni indyjskiej i osobna z mixem od burgerów, po kurczaka, tatara, szaszłyki.

Dania ładnie podane, ale smakowo bez szaleństwa.

Rosół - wołowy, słodkawy, sporo marchewki i świeżej pietruszki. Nawet niezły, chociaż przyda się sól i pieprz.

Kurczak po baskijsku (chyba, nie wiem czy dobrze zapamiętałem) - puree podsmażane na maśle, ale miało okropny posmak niedomytej patelni i nie raz spalonego na niej masła. W potrawie też wydawało mi się, że czuję jakiś śmierdzący olej.

Burger - ciekawie podany, bo warzywa były obok, sosy były obok - można było go sobie samemu skomponować. Niepotrzebnie tylko tyle sera w środku, skoro trzeba otworzyć bułkę, to po co ją zaklejać serem? Po otwarciu bułka się przez to rwała. Jeśli już jesteśmy przy bułce - sucha jak wiór i niezbyt pomagały nawet sosy.

No i hit - tysiące pająków wszędzie. W parasolach, na barierkach... Podczas jedzenia, zauważyłem że wisi mi nad widelcem wielki pająk. Za dziewczyną kolejny wił sobie sieć. Jak wychodziliśmy, na jednego z gości też spadł pająk z parasola - śmiesznie, bo krzyku było przy tym co niemiara.

Na piwo polecam, ale co do jedzenia - mam zastrzeżenia.

Dziękujemy, hardecki
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

bardzo dobre piwo i pyszne jedzenie ... wspaniałe otoczenie i widoki z tarasów ... minusem jest serwis ... na kartę czekaliśmy tak długo, że w końcu sami po nią poszliśmy ... piwo dotarło względnie szybko, ale jedzenie już z dużym opóźnieniem

Dziękujemy, mariuszon
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Często odwiedzam Warzelnię Piwa, nie tylko ze względu na możliwość wypicia dobrego trunku własnej, niepowtarzalnej produkcji (polecam piwo Złoty Wiewiór), ale także dlatego, że oferowana kuchnia dla mnie to numer jeden 1⃣. Uwielbiam serwowany tu rosół z gęsi oraz wszelkiego rodzaju makarony.

Dziękujemy, edytar143

Warzelnia Piwa Bydgoszcz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Warzelnia Piwa Bydgoszcz? Podziel się wrażeniami!