“Średnio ”

Warzelnia Piwa Bydgoszcz
Nr 18 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dziwne połączenie menu, osobna karta z daniami kuchni indyjskiej i osobna z mixem od burgerów, po kurczaka, tatara, szaszłyki.

Dania ładnie podane, ale smakowo bez szaleństwa.

Rosół - wołowy, słodkawy, sporo marchewki i świeżej pietruszki. Nawet niezły, chociaż przyda się sól i pieprz.

Kurczak po baskijsku (chyba, nie wiem czy dobrze zapamiętałem) - puree podsmażane na maśle, ale miało okropny posmak niedomytej patelni i nie raz spalonego na niej masła. W potrawie też wydawało mi się, że czuję jakiś śmierdzący olej.

Burger - ciekawie podany, bo warzywa były obok, sosy były obok - można było go sobie samemu skomponować. Niepotrzebnie tylko tyle sera w środku, skoro trzeba otworzyć bułkę, to po co ją zaklejać serem? Po otwarciu bułka się przez to rwała. Jeśli już jesteśmy przy bułce - sucha jak wiór i niezbyt pomagały nawet sosy.

No i hit - tysiące pająków wszędzie. W parasolach, na barierkach... Podczas jedzenia, zauważyłem że wisi mi nad widelcem wielki pająk. Za dziewczyną kolejny wił sobie sieć. Jak wychodziliśmy, na jednego z gości też spadł pająk z parasola - śmiesznie, bo krzyku było przy tym co niemiara.

Na piwo polecam, ale co do jedzenia - mam zastrzeżenia.

Dziękujemy, hardecki

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

bardzo dobre piwo i pyszne jedzenie ... wspaniałe otoczenie i widoki z tarasów ... minusem jest serwis ... na kartę czekaliśmy tak długo, że w końcu sami po nią poszliśmy ... piwo dotarło względnie szybko, ale jedzenie już z dużym opóźnieniem

Dziękujemy, mariuszon
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Często odwiedzam Warzelnię Piwa, nie tylko ze względu na możliwość wypicia dobrego trunku własnej, niepowtarzalnej produkcji (polecam piwo Złoty Wiewiór), ale także dlatego, że oferowana kuchnia dla mnie to numer jeden 1⃣. Uwielbiam serwowany tu rosół z gęsi oraz wszelkiego rodzaju makarony.

Dziękujemy, edytar143
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo interesujące miejsce. Oddalone niewiele od głównej części miasta. Idealne na romantyczną kolację jak spotkanie ze znajomymi. Niestety jakość obsługi zostawia wiele do życzenia .

Dziękujemy, niusia_g
Zrecenzowano 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miła atmosfera, cudowne miejsce na randkę. Nad sama Brdą. Jedzenie pyszne. Zamówiliśmy zupę meksykańską oraz tagiatelle i burgera. Pysznie doprawione, fajnie podane. Porcje sa naprawdę spore. Myślę, ze jeszcze do Państwa wrócimy! ❤️✔️

Dziękujemy, 36martynaz

Warzelnia Piwa Bydgoszcz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Warzelnia Piwa Bydgoszcz? Podziel się wrażeniami!