Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Blisko do centrum, dobry dojazd. Sporo sklepów i restauracji. Miła obsługa recepcji. Po reklamacji zwrócono mi połowę ceny i udostępniono czysty pokój, gdzie bez obrzydzenia mogłam się wykąpać.

· Na pytanie jak dojechać z dworca recepcjonistka nie wie. W pokoju brud, smród, grzyb i lepiący kurz zalegający od miesięcy. Prysznic był tak zagrzybiony, że smród grzyba przechodził aż do pokoju. Firanki czarne z brudu. Podarta kanapa, kontakt wystający z gniazdka. Ogólnie syf. Pokojówka powinna zostać zwolniona dyscyplinarnie.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, kleopatra23
Zrecenzowano: 9 grudnia 2015

Rezerwacja przez internet (bezpośrednio w hotelu): szybko i sprawnie. Początkowo nie było wolnej "jedynki", zarezerwowałem droższą "dwójkę", po czym jak się zwolniła jedynka to hotel pamiętał i mnie przebukował tak jak chciałem - duży plus.

Lokalizacja: dla mnie idealna, bo przyjechałem służbowo do położonego tuż obok uniwersytetu medycznego/szpitala. W odległości pieszej duża galeria handlowa.

Przyjazd: szybko, sprawnie, b. miła recepcja, bezpłatne miejsce parkingowe na "kopercie" dosłownie pod samą recepcją.

Hotel: mały, dzięki czemu jest w nim wszędzie blisko, i cicho. Minus: (chyba) nie ma windy - choć dla mnie to bez znaczenia. Wystrój bez luksusów ani pozorów luksusu (pozorów nie cierpię, zwłaszcza że namieszkałem się w życiu w hotelach naprawdę luksusowych).

Pokój i łazienka: bez szału, ale wystarczająco przestronne i czyste. Do tego własny niewielki balkon.
Mój pokój był ciepły, cichy, spałem bardzo dobrze.

Bar/śniadanie: poza śniadaniem nie ma restauracji/wyżywienia. Ale to w końcu dwugwiazdkowiec, więc mieć nie musi. Śniadanie OK, w tym bezpłatna prawdziwa jajecznica na zamówienie.
Dosłownie next door jest przyzwoita włosko-polska niedroga restauracja - więc z kolacją na miejscu bez problemu.

No i to, co dostaje się w hotelach o trzy klasy wyżej, i tylko czasami: personal touch. Już po pierwszym śniadaniu obsługa pamiętała, że tego a tego nie jem, więc zaadaptowała odpowiednio następne śniadanie, upewniając się wcześniej że OK. Prostymi środkami i bez nadskakiwania - ale wrażenie bardzo miłe.

Termin pobytu: grudzień 2015
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, ppssii
Zrecenzowano: 20 października 2015 z urządzeń przenośnych

Wyszukalam hotel. Zabookowałam, otrzymałam mailowo potwierdzenie. W mailu zawarto informację "rezerwacja nie wymaga potwierdzenia telefonicznego". Przyjeżdżam na miejsce i okazuje się, że nie ma dla mnie pokoju. Miejsce się nie znajdzie bo pokoje nie są posprzątane. Recepcjonistka zadzwoniła do Kierowniczki, a ta wspanialomyslnie poleciła mi znalezienie sobie innego hotelu w pobliżu. Żadna z nich nie raczyła pomóc mi i wykonać choć jednego telefonu by znaleźć mi nocleg w pobliżu. Słowa przepraszam również nie usłyszałam. NIE POLECAM!

Termin pobytu: październik 2015
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, 976aniag
Zrecenzowano: 21 maja 2015 z urządzeń przenośnych

Zalety: mila obsluga, lokalizacja. Wady: cala reszta... brodne lozko (okruszki, wlosy...), czesciowy brak rolet lub zaslon (hotel graniczy z budynkiem mieszkalnym, ktorego mieszkancy maja w zwiazku z tym "ciekawy" widok na to, co sie dzieje po zachodzie slonca w naszym pokoju), zaplesniala lazienka (sylikony & sciany), parking na 7 samochodow (na ktorym czesto parkuja nie tylko goscie hotelowi), w pokoju smieci w koszu po poprzednim (...ich) gosciu (...iach), w biurku resztki rzeczy po poprzednich gosciach (m.i. wizytowki, jakies karty dostepu i karta microSD), sniadanie pozostajace z opcjonalnej parowki (spuchnietego sojowego wynalazku) lub jajecznicy (kilkudniowej odgrzewanej) + talerza "smakolykow", ktore sie na danym talerzu adaptowaly pod folia juz dobre kilka dni. Zlotym gwozdziem programu byly jednak rybiki, ktore sie pojawily drugiego dnia na umywalce & przy szczoteczkach do zebow. Konkluzja: jako survival ciekawy pomysl, jednak nie do konca jako miejsce do wypoczynku lub spania

Termin pobytu: marzec 2015
Typ podróży: Podróż służbowa
2  Dziękujemy, 844jurajk
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2013

Nocowałam w tym hotelu z mężem i dzieckiem.
Personel uczynny , śniadania smaczne
z czystym sumieniem polecam innym hotel Pegaz
lokalizacja nie daleko Starego miasta, klubu fitness i basenu
Niestety w hotelu nie ma typowej restauracji ale tuz obok hotelu znajduje się bar Kaprys polecam Personel polecił ten bar i faktycznie nie zawiódł nas pyszne domowe obiady w przysteonej cenie

Wskazówka dotycząca pokoi: polecam pokój od podwórka cisza i spokój nr 12 jest fajnym pokojem bo większym od innych
Termin pobytu: sierpień 2013
Dziękujemy, Weronika M