“Coraz słabiej...”
Stary Port 13 — recenzja

Stary Port 13
Nr 27 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Nasza restauracja mieści się we wnętrzu zabytkowego spichlerza w sercu bydgoskiej Starówki. To jedyna restauracja, w której posiłkom towarzyszy szum wody spadającej z młyńskiego koła, a wśród stołów leniwie płynie rzeczka pełna kolorowych ryb. Tutaj, wspólnie z zespołem profesjonalnych kucharzy, tworzymy kartę dań opartą na tradycyjnej polskiej kuchni. Prócz tego co miesiąc proponujemy Państwu nowe potrawy oparte na sezonowych skarbach natury. Zapraszamy
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Była to przez długi czas moja ulubiona restauracja jednak od kilku miesięcy jest coraz słabiej, zarówno jeżeli chodzi o dania jak i obsługę, a szkoda...

1  Dziękujemy, aniawinia

Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miły dla oka wystrój. Obsługa bez zarzutu. Jedzenie smaczne a porcje spore. Ceny niewygórowane. Jak ktoś lubi staropolska kuchnie polecam!

Dziękujemy, Lady_Wr
Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Z zewnątrz myśleliśmy, że restauracja jest bardzo droga i dla zwykłych, przeciętnych ludzi niedostępna, jednak byliśmy mile zaskoczeni. W restauracji jest przepiękny wystrój oddający klimat miejsca. Miła obsługa. Możliwość samemu wybrać stolik.
Do tego jedzenie najwyższej jakości! Przesmaczne i czuć, że robione na bieżąco - niemrożone!
Jednak ceny mogłyby być odrobinę niższe, choć miejsce robi swoje.

Dziękujemy, 57antoninaj
Zrecenzowano 10 lutego 2019

Plusem jest położenie i wystrój restauracji. Minusem obsługa. Długi czas oczekiwania na podejście kelnera. Zamówiona zupa podana , sztućców brak. Kelner donosi brakujące sztućce ale dla jednej osoby( a nie byłam sama). Bez przeprosin donosi jeszcze jeden komplet. Zamówiłam rosół i zrazy. Rosół bardzo smaczny drugie danie przesolone.
Mąż zamówił pstrąga który wymagał dosolenia, soli brak. Poszukiwania na własną rękę ponieważ kelnerka była zajęta rozmową przez telefon.Herbata zamówiona przeze mnie czarna z cytryną okazała się herbatą earl grey. Przez cały czas dochodzące śmiechy i głośne rozmowy z kuchni. Muzyka również nie umiliła czasu spędzonego w tym lokalu. Duży potencjał ale niestety niewykorzystany.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, dorota k
Zrecenzowano 19 grudnia 2018

Bardzo przyjemny klimat lokalu sprzyjajacy towarzyskim spotkaniom. Obsluga na wysokim poziomie. Dodatkowy atut to polozenie w centrum miasta. Polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Amerykanka

Stary Port 13 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Stary Port 13? Podziel się wrażeniami!