“Najlepsze pho w mieście ”
LAN - Wok&Cafe — recenzja

LAN - Wok&Cafe
Zamów online
Nr 25 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)

Najlepsze pho w mieście , reszta zresztą też super. Z czystym sercem polecam. Bardzo przytulny lokal, do tego urocza atmosfera

Dziękujemy, 989jerzyk

zarabiste szamanko, dowalone porcje a po remoncie czlowiek nie boi sie juz tam wejsc
zarcie chyba nawet lepsze niz to na Starym

Dziękujemy, 19mareczek46

aktualnie mój ulubiony lokal w Bydgoszczy. nieduża sala, ale z bardzo przyjemną atmosferą, wszędzie czysto.
porcje bardzo duże, część musieliśmy spakować na wynos
do tego wszystko mega smaczne.
wiadomo, każdy ma inne smaki, mi najbardziej do gustu przypadły krewetki na chrupko, żonie azjatycki rosół, dzieciakom za to dania na chrupko
polecam dla rodzin na miłe wieczorne wypady

Dziękujemy, tadekjednakjadek
Zrecenzowano 6 września 2019

Szybko, tanio, a do tego olbrzymie porcje. Wspaniałe sajgonki i zupa bambusowa. Uroku dodaje kelnerka o wspaniałej azjatyckiej urodzie. Będę wpadał częściej

Dziękujemy, zbyszekkr
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przytulny lokal, miła obsługa, a co najważniejsze pyszne jedzonko. Zupa PHO pierwsza klasa, właśnie takiego lokalu szukałem w Bydgoszczy. Gorąco polecam.

Dziękujemy, crinarus

LAN - Wok&Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w LAN - Wok&Cafe? Podziel się wrażeniami!