“wizyta”
LAN - Wok&Cafe — recenzja

LAN - Wok&Cafe
Zamów online
Nr 25 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)
Zrecenzowano 6 września 2019

Szybko, tanio, a do tego olbrzymie porcje. Wspaniałe sajgonki i zupa bambusowa. Uroku dodaje kelnerka o wspaniałej azjatyckiej urodzie. Będę wpadał częściej

Dziękujemy, zbyszekkr

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przytulny lokal, miła obsługa, a co najważniejsze pyszne jedzonko. Zupa PHO pierwsza klasa, właśnie takiego lokalu szukałem w Bydgoszczy. Gorąco polecam.

Dziękujemy, crinarus
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

jadałem na Jagiellońskiej jeszcze za czasów poprzednich właścicieli iks lat temu, jednak dopiero teraz to miejsce otrzymało swój niepowtarzalny klimat, swoje drugie życie. po remoncie w środku wygląda tu naprawdę fajnie.

jeżeli chodzi o jedzenie to jest po prostu rewelacyjne, zdecydowanie czuć różnicę między innymi lokalami tego typu.
na pewno wpadniemy jeszcze nie raz.

Dziękujemy, remigiusz_88
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

czytając pozytywne opinie o tym miejscu postanowiłam przekonać się osobiście jak smakuje tu jedzenie - absolutnie się nie zawiodłam! wszystko przepyszne od zupy aż po deser. porcje są ogromne! dla przeciętnego zjadacza chleba jak ja potrzebne było spakowanie połowy jedzenia na wynos :)
danie główne w postaci kurczaka w pięciu smakach powaliło mnie na łopatki. dawno nie jadłam nic tak specyficznego a zarazem smacznego, czuć tu powiew zupełnie innych przypraw niż tych używanych w praktycznie każdym innym chińskim w Bydgoszczy
podsumowując: na prawdę warto zatrzymać się tu na obiad i deserek... jeśli ktoś będzie w stanie go zmieścić :D

Dziękujemy, juliassikorka
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Pychota! Zupa bambusowa syta i smaczna, sajgonki z sosem chrupkie i soczyste, kurczak pięć smaków jędrny, dobrze doprawiony, chow main z kurczakiem na chrupko rozpływające się w ustach. Wszystko ładnie podane,niskie ceny, miła obsługa, szybko, czysto, jasne menu i samoobsługa pysznych sosów! Porcje duże, niestety zabrakło miejsca na wietnamska kawę.

2  Dziękujemy, Marcelina S

LAN - Wok&Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w LAN - Wok&Cafe? Podziel się wrażeniami!