“O ja cię pycha!”
LAN - Wok&Cafe — recenzja

LAN - Wok&Cafe
Zamów online
Nr 26 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Pychota! Zupa bambusowa syta i smaczna, sajgonki z sosem chrupkie i soczyste, kurczak pięć smaków jędrny, dobrze doprawiony, chow main z kurczakiem na chrupko rozpływające się w ustach. Wszystko ładnie podane,niskie ceny, miła obsługa, szybko, czysto, jasne menu i samoobsługa pysznych sosów! Porcje duże, niestety zabrakło miejsca na wietnamska kawę.

2  Dziękujemy, Marcelina S

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Nie drogo miło smacznie.Jestem pozytywnie nastawiony.Cala rodzinka zadowolona.Napewno tam powrócę.Serdecznie polecam

Dziękujemy, Kasik1502
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Lokalizacja 4
Wystrój 4
Czystość 5
Cena /Jakość 5
Czas oczekiwania 5
Obsługa 5

Próbowałem dań w praktycznie każdej orientalnej restauracji w Bydgoszczy i z czystym sumieniem muszę powiedzieć że to miejsce zostawia w tyle konkurencje.

Lokalizacja bardzo dogodna - nie jest to co prawda Stary Rynek, ale jedna z głównych ulic Bydgoszczy.
Mimo, że z wierzchu lokal może nie wygląda super zachęcająco, to w środku jest to bardzo czysta, klimatyczna knajpka, a do tego z pysznym wietnamskim jedzeniem!
Na szczególne słowa pochwały zasługują zupa Pho, kurczak po seczuańsku, wołowina Xa Ot, zupa tajska oraz kurczak curry (co jest zaskakujące, ponieważ nie jestem fanem smaku samego curry!). lista jest długa, a to dopiero początek. cały czas smakuje nowych rzeczy i odkrywam nieznane, wspaniałe smaki. każde danie jest inne! co u chińczyka rzadko się zdarza

Jeżeli mam się czepiać to minusem jest niewiele miejsc parkingowych pod lokalem, ale jak to mówią dla chcącego nic trudnego.
Zdecydowanie warto tu wejść!

1  Dziękujemy, Tenebrexis
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Nowy, bardzo ciekawy punkt na gastronomicznej mapie Bydgoszczy.
Fajny, niezbyt duży lokal w dogodnej lokalizacji, w środku bardzo przyjemna atmosfera, wspaniałe zapachy, miła obsługa.
Razem z żoną próbowaliśmy łącznie 12 różnych dań (ze względu na nasze częste wizyty ta ilość regularnie rośnie), każda z tych potraw była RE-WE-LA-CYJ-NA!
W szczególności na moje uznanie zasłużyły:
Pho z kurczakiem, Pad Thai z wołowiną oraz kurczak w pięciu smakach
Czegóż chcieć więcej? :)
Dla każdego mieszkańca Bydgoszczy obowiązkowe miejsce do sprawdzenia!

1  Dziękujemy, Terra I
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czuć klimat azjatycki
Jedna z lepszych restauracji tego typu
Kiedy tylko możemy to tu zaglądamy pomimo że nie mieszkamy w Bydgoszczy
Goraco palecam:)

Dziękujemy, Artur A

LAN - Wok&Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w LAN - Wok&Cafe? Podziel się wrażeniami!