“Polecam”
Jatki6 — recenzja

Jatki6
Nr 7 wśród 317 Restauracje (Bydgoszcz)
Opis: Tworząc restaurację Jatki 6, kierujemy się harmonią współczesnej kuchni polskiej podawanej w nowoczesnej odsłonie, filozofia jedzenia która nam przyświeca to w dużej mierze kuchnia autorska naszego szefa kuchni, bogata w produkty regionalne od lokalnych dostawców. Odtwarzamy stare receptury nadając im nowego smaku...

Restauracja w świetnej lokalizacji mila obsluga pyszna kuchnia miejsce godne polecenia na spotkanie ze znajomymi i nie tylko

Dziękujemy, 590filipm

Rewelacyjne miejsce, jeszcze zanim jeść zaczniesz, oczy już wiedzą że pyszności to będą. Polecam i jeść tu zalecam

Dziękujemy, Smakowpoznawca
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jatki6, Kierownik, Jatki6Odpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy za napisanie recenzji.
Zapraszamy ponownie na kolejne nasze pyszności, które niedługo pojawią się w karcie menu jesiennego.

Zespół Jatki6

Restauracja ze świetna muzyka, niesamowita selekcja jakościowych win, bardzo doświadczona uprzejma obsługa, a przede wszystkim wykwintnym menu.

Jedzenie na poziomie które pozwala poznać smaki dotąd nie zauważalne.

Kompozycja na talerzu i smak dania sprawiły że "żal było jeść by się nie skończyło".

Gratuluję i dziękuję za otwarcie wspaniałej restauracji.

Dziękujemy, NinaMango06

My również dziękujemy.
Bardzo nam miło.

Zapraszamy ponownie!

Zespół Jatki6

Niepowtarzalna i niesamowita wyprawa do świata smaków! Obsługa oraz wystrój na najwyższym poziomie. Smaki niepowtarzalne, ciężko w Bydgoszczy odnaleźć dania które zaskoczą- tu się jednak udało. Wielkie brawa dla właścicieli, kucharza oraz całej obsługi. Z czystym sumieniem POLECAM!!!

Dziękujemy, Natalia P

Dziękujemy bardzo. Cieszymy się, że mogliśmy Panią gościć w naszej restauracji i zapraszamy ponownie!

Zespół Jatki6

To już nasze piąte wyście :) ze względu na przegrzebki w karcie wybór padł na Jatki 6. Po zmianie, miło, przytulnie. Polecam dolne piętro. Obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo smaczny starter, przegrzebki ok, krem z ziemniaków dobry, choć dla mnie mógłby być bardziej wyrazisty. Jako główne danie zamówiliśmy stek oraz królik. Obydwa dania przyrządzone jak małe dzieła sztuki, mięsko pierwsza klasa. Ledwo starczyło miejsca na deser ale była beza i sernik na zimno. Jak dla mnie super, nie za słodko nie za słono :) Polecam

Dziękujemy, SiDeK_BDG

Jatki6 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Jatki6? Podziel się wrażeniami!