“Przepyszne jedzonko!”
Vegab — recenzja

Vegab
Zamów online
Nr 25 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)
Opis: Vegab Bydgoszcz to pierwszy lokal franczyzowy krakowskiej restauracji, oferującej pierwszy w Polsce wegański kebab. Vegab to idealna opcja street-foodowa na przyjemny piknikowy posiłek na Wyspie Młyńskiej lub szybkie danie w drodze na Stary Rynek. Oferujemy gorące vegaby, czyli grillowane tortille wypełnione świeżymi warzywami, oryginalnymi sosami według autorskich receptur oraz roślinnym "mięsem" stworzonym z tofu, strączków i seitanu. W menu znajdują się również francuskie hot-dogi, domowe lemoniady bez cukru, smoothie oraz słodki deser- Bounty Cake.

Jestem w 100% miesożercą, ale w vegabach się zakochałam ❤️ Całość wraz z vege mięsem, sosami i dodatkami tworzy bardzo nietuzinkowy smak. Każdy z pewnością znajdzie swoją ulubioną wersję vegaba. Dużą robotę robią ludzie pracujący w lokalu, zawsze mili i pomocni, szczerze doradzą co najlepiej wybrać, gdy jest się po raz pierwszy. Najsympatyczniejszy skład to blodynka w okularach i szczupły chłopak, którzy dzielnie zwijaja vegaby i obsługują głodnych klientów z uśmiechem na twarzy Trzymać tak dalej!

1  Dziękujemy, kaaarola
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Storyteller724615, Owner, VegabOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy serdecznie !!! Twoje słowa są dla nas niezwykle ważne :-) Pozdrawiamy :-)

zjadlem tu w zasadzie z przypadku bo bylo po drodze
musze powiedziec ze nie bylo tak zle jak myslalem ze bedzie. jakos pomysl weganskiego kebaba do mnie nie trafia, ale w sumie bylo spoko

Dziękujemy, 19mareczek46

Dziękujemy, cieszymy się, że mogliśmy tak pozytywnie Cię zaskoczyć. Pozdrawiamy.

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Vegab jest przepyszny. Bardzo świeże warzywa, sosy strzał w dziesiątkę. Nie spodziewałam się tak dobrego smaku, zaskoczyło mnie to miejsce. Na pewno będę je odwiedzać częściej. Dobre lemoniady, nie zasypane cukrem. I na koniec: fantastyczna obsługa!

Dziękujemy, kinga000
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Storyteller724615, Właściciel, VegabOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dziękujemy serdecznie! Bardzo miło nam słyszeć, że Vegab tak Ci smakował, polecamy się na przyszłość i do zobaczenia :-)

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie przepadam za tradycyjnym kebabem, więc i do tego podchodziłam jak pies do jeża. Zupełnie niepotrzebnie! Świetny obiad zarówno na wynos jak i na miejscu. Jak dla mnie kawałki "mięsne" przepyszne, dużo lepsze od tradycyjnej wersji, a sos orzechowy to petarda. Porcje są naprawdę duże, na pewno wrócę i będę polecać. I do tego świetna obsługa.

Dziękujemy, weronikap552
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Storyteller724615, Właściciel, VegabOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo !!! Cieszymy się, że to właśnie nasz vegab przekonał Cię, że wegański kebab to coś naprawdę wyjątkowego. Do zobaczenia wkrótce :-)

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Poszukując ciekawostek kulinarnych i wszelakich street foodów natknąłem się na Vegab. Stylowa knjpka przekonuje nie tylko nowoczesnym wystrojem, ale również nowocześnie podchodzi do alternatywy zdrowego, szybkiego jedzenia. Przesympatyczniwłaściciele i wyrozumiała obsługa pomoga doradzić jak zaspokoić każdego, nawet mięsożerce. Ja zamknąłem oczy i czułem soczyste i super przyprawione danie. Szukasz tahini,humusu albo nawet vegański ser,etc....oni mają wszystko byś wyszedł najedzony i szczęśliwy. Baaaardzo miłe zaskoczenie i definitywnie warte odwiedzenia by przekonać się że nowoczesna kuchnia jest dla wszystkich. Nie ograniczajmy się i nie bądźmy banalni jak schabowy w niedzielę. Pozdrawiam i życzę powodzenia wszelkim miejscom tego typu.

Dziękujemy, norberttt

Dziękujemy pięknie Norbercie !!! Cieszymy się, że nasz vegab tak Cię urzekł :-)

Vegab — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Vegab? Podziel się wrażeniami!