“Szału nie ma”
Życie Gruzji — recenzja

Życie Gruzji
Nr 85 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)
Zrecenzowano 3 września 2019

Poza olbrzymią wielkością lokalu to nic więcej na plus nie mogę powiedzieć. Jedzenie bez szału. W sumie kawałki kurczaka z dziwnych części ciała kurczaka. Kabduri smaczne ale mało mięsa. Niby smaczne ale w każdym daniu czegoś brakowało.

Dziękujemy, Karolina P

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Zupy rozwodnione, drobiu z jednej nie dało się jeść z uwagi na chrząstki, ścięgna i kostki, a z drugiej tłustej i gumowej wołowiny. Mięso mielone w Chinkali oceniam na bardzo niskiej klasy odgrzewane mielone z marketu. Na to wszystko niesmaczna woda 0,5l za 10zł. Jestem osobą, która nie zostawia jedzenia, nawet jeśli jest słabe, ale w tym przypadku było inaczej. Nie polecam.

2  Dziękujemy, Stefan R
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Więc tak. Po przyjsciu do tej "restauracji" spodziewałem sie naprawde czegos "WoW" gruzinskie jedzenie ktore na sama mysl może jest czyms pysznym ale brak słow.. zamowilismy żonie zupe pomidorową lekko pikantną z pomidorami ktora jedyna była spoko.. reszta do bani napewno nie polecam saszetek z rosołem i jakims ala mielonym w srodku po ktorym w domu zdychałem tragedia odgrzewane swiństwo ktore na żoładku zrobiło mi trzecią rzeszę.. no i danie głowne kurczak z pieczonymi ziemniaczkami sos do tego tragiczny.. pierwsza restauracja w ktorej wydałem ponad 100 zł a człowiek żałuje ze tam noge postawił. "Restauracja" ktora nie wiem z czego prosperuje ale daje mocne 2.. na 10. NNNNNNNNigdy wiecej tak okropnego jedzenia!

2  Dziękujemy, Wietus1991
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Jedzenie pyszne, szeroki wybór alkoholi gruzińskich, w tym bardzo dobre wina. Jednakże na moją ocenę wpłynęła obsługa kelnerska. Pani nie potrafiła odpowiedzieć na proste pytania dot. menu oraz nie umiała otworzyć wina. Poza tym miejsce niepozornie urokliwe, kawałek od centrum. Przemiła i troskliwa właścicielka. Ceny przystępne, jak na bydgoskie realia.

Dziękujemy, francuskieciastko
Zrecenzowano 29 lipca 2019

tak sobie, niektóre dania smaczniejsze, inne słabe, ale jak zwykle - jest to rzecz gustu. To, co broni tę knajpę, to niskie i przystępne ceny, ponieważ wystrój już absolutnie nie... My zaliczyliśmy, skosztowaliśmy i doświadczenia nie powtórzymy, ale może po prostu nie jesteśmy fanami takiej kuchni?

Dziękujemy, J7831GFannak

Życie Gruzji — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Życie Gruzji? Podziel się wrażeniami!