“Ukryta perełka”
Pizza i Gitara — recenzja

Pizza i Gitara
Nr 47 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)
Opis: Restauracja włoska z piecem opalanym drewnem. Podajemy pizze w stylu neapoletana, wypiekaną w temperaturze 450 w piecu opalanym drewnem bukowym. Prawdziwe włoskie produkty.

W lokalu jadłam jedynie pizzę więc piszę tylko o tym. Pizza rewelacyjna. Ciasto praktycznie idealne, składniki oryginalne. Chętnie spróbuje innych dań aby mieć pełen obraz. Makaron można zamówić w wersji bezglutenowej. Kawa bardzo dobra. Trafiłam tu przez przypadek i choć nie liczyłam na wiele bardzo się zdziwiłam na plus. Polecam !

Dziękujemy, mmgosh

To będzie jedna z krótszych recenzji. Super cienka pizza. Świetnie dobrane dodatki. Dobre wina. I bardzo sympatyczna i profesjonalna obsluga. Ceny umiarkowane.
Miejsca nie zbyt dużo ale nawet rodziny z dziećmi się zmieszczą
Oceniam lokal w centrum Bydzi

Dziękujemy, P7338LTmariag
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne wegańskie menu, nigdy się nie zawiodłam na żadnym daniu. W restauracji panuje luźna atmosfera, taka prawdziwe Włoska. Świetna obsługa.

Dziękujemy, kinga000
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

I tu mam problem.... Z jednej strony pizza perfekcyjna ale pozostałe dania niestety niedopracowane smakowo. Tortellini w bulionie bez smaku. Tortelloni alle noci również bez wyrazistości. Stanowczo czuje się rozczarowana.
Sumując... wrócę ale tylko na pizzę!

Dziękujemy, Foodprey
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzonko ! Świetna i miła obsługa. Krótki czas oczekiwania na posiłki. Trochę mało miejsca w restauracji ale mimo to przytulnie i bardzo sympatycznie. Polecam gorąco!!!

Dziękujemy, queenline32

Pizza i Gitara — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pizza i Gitara? Podziel się wrażeniami!