“Fajny pomysł - własne kompozycje”
Pizza Pasta — recenzja

Pizza Pasta
Zamów online
Nr 104 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)
Zrecenzowano 9 września 2019

Przy ostatniej wizycie miło sie zaskoczyłam, że znowu można samemu komponować pizze i makarony, za to olbrzymi plus. W przypadku makaronu wybieramy jego rodzaj, sos, sposób przyprawienia i wszysykie dodatki. Pizze są średnie, makarony wg mnie lepsze (zwłaszcza jak wszystko wybieram sama) i duża porcja. Choć to też zależy jak się trafi. Największym minusem w sezonie letnim, kiedy są stoliki na zewnątrz jest to, że obsługa się nie wyrabia - chociaż ostatnio już jest lepiej. Menu, które się dostaje często jest poplamione albo tłuste - nie wygląda to najlepiej.

Dziękujemy, Asiaaak

Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ciche, spokojne miejsce (przynajmniej w porę obiadową). Miła obsługa, jednak łazienka umiejscowiona w złym miejscu (jest ciasno i obok niej kreci się obsługa), na jedzenie czekaliśmy ok. 40 minut, ale zostaliśmy wcześniej uprzedzeni. Jedliśmy pizzę, była całkiem smaczna.

Dziękujemy, 57antoninaj
Zrecenzowano 10 czerwca 2019

Nie polecam! Obsługa bardzo nie miła. Pan, który nas obsługiwał był wręcz bezczelny. Kilkakrotnie podchodził do stolika z zapytaniem co było zamówione, z informacją o spalonej pizzy odpowiedział 'no bywa', dał bezpośrednio do zrozumienia, że już zamknięta restauracja mimo tego, że jeszcze było pół godziny do zamknięcia. Ponadto długo oczekiwaliśmy na przyjęcie zamówienia przy małej ilości gości. Po zwróceniu uwagi usłyszeliśmy ' no wiesz, jestem po 10 godzinach pracy'. Nie odwiedziliśmy restauracji pierwszy raz ale po raz pierwszy się zawiedliśmy. Jedyne co mogę polecić to zmienić obsługe.

Dziękujemy, Martynak2302
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna pizza w stylu włoskim na bardzo cienkim cieście. Wszystkie składniki ba pizzy wydają się bardzo świeże i dobrze smakują. Krem z pomidorów jako zupa dnia bardzo dobry. Makarony z tego co zauważyłem tez wyglądają bardzo apetycznie. Na minus trochę mało miejsca i dosyć ciasno.

Dziękujemy, 938jarekb
Zrecenzowano 8 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mały ale klimatycznie urządzony lokal serwujący makarony oraz pizzę położony na Starym Rynku w Bydgoszczy. Oferowane pasty są świeże, pyszne i niedrogie. Jeżeli masz ochotę zjeść dobry posiłek i jesteś w centrum miasta to wpadnij do nich. Lokal wyróżnia krótki czas oczekiwania na podanie dania, uprzejma obsługa i bardzo dobre pasty. Polecam, sam jeszcze się do nich wybiorę spróbować pizzy.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Adrian Łukasz D

Pizza Pasta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pizza Pasta? Podziel się wrażeniami!