“Super restauracja”
Przystań Bydgoszcz — recenzja

Przystań Bydgoszcz
Nr 207 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Jedzonko pyszne a lokalizacja jeszcze lepsza !
Widać ze maja problem z personelem bo trochę było trzeba czekać ale mimo to kelnerki bardzo się starają !
Pani kelnerka blondynka w loczkach bardzo miła i robiła wszystko by nas zadowolić .
Rybki smaczne a ceny przystępne
Byle tak dalej !!

Dziękujemy, Kaskalo

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Popołudniowe wyjście ze starszymi osobami na deser i kawę. Już na wstępie braki w menu - brak cist. Ok, zamówione desery i herbata z cytryną i cukrem. Po jakimś czasie herbata - cytryn i cukru brak. Po kilku minutach czekania sam poszedłem po cukier i zwróciłem uwagę na brak cytryny - za jakiś czas dotarły, choć herbata ostygła. Czekamy. W międzyczasie dotarły nowe osoby i zostały obsłużone - w tym dostały sernik, choć przecież cist nie ma! Nie wytrzymałem i poszedłem do obsługi - pani jakieś 30 lat młodsza ode mnie oświadcza, że ona tu kieruje i na uwagę o braku realizacji zamówienia, długim czekaniu, podaniu innym gościom cista a nam nie, przerywa mi i mówi, że teraz ja mam słuchać i jej nie przerywać. Szok! Klient przynosi im kasę a jesze jest pouczany i strofowany przez osobę młodszą od moich dzieci! Dodam, że jakiś moment później piojawiała się część deserów(!), bo moja matka musiała jeszcze poczekać. Wybór miejsca nie był przypadkowy - gościła u nas rodzina z daleka i miało być miło z widokiem na Brdę. Gwoli sprawiedliwości - desery nie były złe. Ale niesmak z takiego traktowania klientów pozostał, wolę lody z budki z uśmiechem niż takie podejście do gości.

Dziękujemy, pkshad0w
Zrecenzowano 21 czerwca 2019

Niedawno mielismy rodzinną uroczystość w restauracji Przystań Bydgoszcz. Wybraliśmy to miejsce ze względu na lokalizację która jest bezkonkurencyjna. Niestety cała reszta nie idzie w parze z piękna lokalizacją.

W lokalu nie ma klimatyzacji co przy temperaturze około 30 stopni było nie do wytrzymania. W dodatku lód do napojów skonczył sie po godzinie i pomimo wielokrotnych zapewnien ze 'szefowa dowiezie' nie dostaliśmy go już do końca imprezy. W koncu zdesperowani goście sami poszli do sklepu po lód. Oczekiwałbym tego od obsugi wiec to był na prawdę wstyd.

Panie kelnerki ogolnie miłe ale czasem miałam wrarzenie ze doświadczenia w prowadzeniu lokalu było brak. Mięsa pozostały na stole kiedy wjechał tort, ciasto dołaczylo pół godziny po torcie, kawa miała byc podana do stolikow a nie byla. No i oczywiście sytuacja z tym nieszczęsnym lodem o której juz wspomnialam. Właściciele lokalu znikneli tóż przed imprezą co też nie było zbyt pomocne.

Ogólnie dania były smaczne ale prezentacja niektorych z nich fatalna.

Przyznam szczerze że juz nie wybrałabym tego lokalu na imprezę a szkoda bo jest pięknie położony i aż się prosi o podwyższenie standardu.

Dziękujemy, AnnaW6976
Zrecenzowano 4 października 2018

W tak okropnej restauracji nie byłem jeszcze nigdy. Moje uwagi wymienię w punktach, może ktoś z hotelu, do której należy restauracja zwróci na nie uwagę:

1) Obsługa
- kelnerka pracująca tam chyba za karę w ramach prac społecznych, zero uprzejmości i chęci pomocy
- po zwróceniu jej uwagi obraziła się i nasz stolik przejęła inna pani z obsługi
- po złożeniu zamówienia - przyniosła kieliszki oraz szklanki i położyła na stole w jednym miejscu (może sami mieliśmy je sobie rozkładać - nie wiem)

2) Menu
- w menu są pozycje, których według kelnerki "dawno nie powinno być" - nie liczcie na pierś z kaczki
- to samo z kartą win - pozycja prosecco jest cena za butelkę oraz za kieliszek - ale według obsługi - nie sprzedają na kieliszki - to też powinno być zmienione w menu "od dawna"

3) Jedzenie
- gwóźdź do trumny tego bardzo marnego startu
- ze schabowego kapał olej
- de volaille tak twardy, że nie można go było pokroić
- frytki spalone - jakby były 2x smażone
- nawet ziemniaki były niedobre

Po wizycie w "restauracji" wszystko wręcz śmierdziało fryturą - gorzej jak w przydrożnym barze.

Odradzam wizyty w tym lokalu.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Marek P
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018

Obiekt bardzo ciekawy architektonicznie i z dużymi możliwościami. Niestety panujący ogólnie brudek, smrodek, wysypujące się śmieci z kubłów umiejscowionych przy restauracji, pajęczyny znajdujące się wszędzie: w pokoju hotelowym, na korytarzach, w restauracji zniechęcają.
Obsługa recepcji miła i uczynna ale żadna z Pań ani razu nie wstała, gdy ze mną rozmawiała.... nie do pomyślenia w obecnych czasach.
Internet w pokoju hotelowym niestety nie działał, jedyne dostępne Wi-Fi w restauracji.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Agnieszka Z

Przystań Bydgoszcz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Przystań Bydgoszcz? Podziel się wrażeniami!