“Polecam każdemu!! ;)”
Bierhalle — recenzja

Bierhalle
Nr 85 wśród 317 Restauracje (Bydgoszcz)

Świetne miejsce spotkań z przyjaciółmi :)
Bardzo dobre jedzenie i przemiła obsługa:) gorąco polecam!

Dziękujemy, Łukasz P

Odwiedziłem właśnie restauracje Bierhalle w Bydgoszczy. Przyznam, że jest to miejsce, które zawsze wybieram, kiedy mam ochotę napić się dobrego piwa. Do niedawna myślałem, że tylko zupa chmielowa może mnie tutaj przyciągnąć. Zmieniło się to po dzisiejszej degustacji kilku potraw, które kucharze przygotowali dla mnie i moich najbliższych. Zdecydowanie polecam tradycyjnego schabowego. Skrzydełka z pewnością również znajdą uznanie wśród lubujących się w ostrości. Na przystawkę zupa z batatów i krem z ziemniaków pieczonych, po prostu rewelacja.
Nie będę kłamał, jakoby to miejsce miało być rzadkim kursem obieranym przeze mnie podczas wyjść „na miasto”, jednakże po raz pierwszy przyznam, że kulinarnie Bierhalle odczarowało się dla mnie. Z pewnością wrócę tu na kolejne obiady i nie tylko.
Na zakończenie słowa pochwały dla kelnerów i reszty obsługi, która wytwarza tutaj miłą i przyjazną atmosferę.

Czy warto? Zdecydowanie!

Dziękujemy, Indiehuman
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy Bierhalle po raz pierwszy i na pewno nie ostatni! Przepyszne jedzenie i obsługa na wysokim poziomie! Polecam wszystkim:)

Dziękujemy, aniawinia
Zrecenzowano 26 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niejednokrotnie odwiedziłem to miejsce w celu napicia się przyzwoitego piwa i przekąszenia czegoś dobrego. Miejsce to mieści się w wspaniałym budynku z cegły przy ulicy Jagiellońskiej. Jego wystrój oraz przestrzeń sprawia, iż z wielką śmiałością można byłoby tam zorganizować imprezy okolicznościowe.
Jak już wspomniałem, miejsce to odwiedziłem wiele razy. Powodem tego jest przede wszystkim wystrój, oferta, a może i co najważniejsze bardzo miła obsługa kelnerek i kelnerów. Zawsze z uśmiechem i paroma słowami dostaję od nich to co zamawiałem. Jedzenie, które tu serwują jest smaczne, ale to przede wszystkim piwo jest głównym punktem programu. Ważone na miejscu, kątem oka widoczni warzelnicy, którzy co raz to któryś z rzędu sprawdzają temperatury swoich kadzi... daje to obraz pitego piwa niczym bułeczek wyciągniętych prosto z pieca, mianowicie musisz sięgnąć po jedną z nich.
Dodatkowym atutem tego miejsca są występy zespołów na żywo w każdą sobotę, które umilają czas spędzony nad degustacją.
Miejsce to z pewnością mogę polecić wszystkim szukającym dobrych dań i znakomitego piwa w miłym bawarskim klimacie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Indiehuman
Zrecenzowano 20 marca 2019 z urządzeń przenośnych

obsługa bardzo miła, uśmiechnięta. Bardzo szybko udało sie ustawić stoły dla większej grupy bez żadnego problemu. Dania i napoje wszystko przyniesione w jednym czasie. Nie bylo zadnego problemu z rozdzieleniem rachunku. Na koniec jeszcze naleweczka. Cala grupa byla bardzo zadowolona na pewno zorganizujemy cos jeszcze nie raz :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, robertgrabowski

Bierhalle — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bierhalle? Podziel się wrażeniami!